Ticari veya endüstriyel soğutma tesisleri için GF COOL-FIT 4.0

Güvenli, kesintisiz ve verimli çalışan tesislerin soğuk su tesisatlarına yepyeni bir ürün: GF COOL-FIT 4.0

Ticari veya endüstriyel soğutma tesisleri için GF COOL-FIT 4.0
Endüstri 40 Zirvesi

GF Hakan Plastik ürün gurubuna eklenen GF COOL-FIT 4.0 boru sistemi, ticari ve endüstriyel soğutma tesisleri için en son teknolojiyi sunuyor.  Soğutma suyunun taşınmasında korozyona uğramayan ve yoğuşma oluşturmayan sistem çözümü olarak sunulan COOL-FIT 4.0, özellikle süpermarketler,  restoranlar, alışveriş merkezleri, turistik tesisler, meyve ve sebze işletmeleri, vb. için öneriliyor. 

COOL-FIT 4.0 ürün grubu, 40 mm’lik yüksek yalıtım özelliği olan izolasyon ile kaplı PE100 boru, ek parçaları ve vana gruplarından oluşuyor.  En iç katmandaki PE100 borunun pürüzsüz iç yüzeyi sürtünme kayıplarını minimuma indirerek yüksek verimlilikte bir akış elde edilmesini sağlıyor. Orta katmandaki izolasyon tabakasının düşük termal iletkenliği, enerji kaybını tesis ömrü boyunca ortalama yarı yarıya azaltıyor. En üst katmandaki koruyucu PE tabaka, izolasyonu koruyarak uzun ömürlü bir sistem yaratıyor.
COOL-FIT 4.0; 

-    %100 bakım gerektirmiyor: Plastik tasarımı ile korozyon riskini ortadan kaldırıyor. Pürüzsüz iç yüzeyi tortu oluşumunu engelleyerek ilk günkü kadar verimlilik sağlıyor.
-    %65 daha hafif:  Metal boru sistemlerinden çok daha hafif olan COOL-FIT 4.0, taşıma yardımcılarına olan ihtiyacı azaltırken, binalara ve destekleyici yapısal talepleri de azaltıyor.
-    %50 daha hızlı montaj: Önceden izole edilmiş bileşenlerden oluşan sistemin uygulaması elektrofüzyon tekniği kullanılarak yapılıyor. 

COOL-FIT 4.0, güvenli yapısı, hafif olması ve hızlı montaj imkanı ile tesislerin maksimum verimlilikte kesintisiz çalışmasına imkan yaratıyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2020, 17:00
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını