TİCARET BAKANLIĞI'NIN SERBİS UYGULAMASINDA

Üst seviye müşteri memnuniyetini hedefleyen Kaleseramik’in tüm yetkili servisleri, Ticaret Bakanlığı'nın, tüketici ve firmaları sahte servis hizmetlerine karşı korumak amacıyla oluşturduğu Servis Bilgi Sistemi’ne (SERBİS) kaydedildi.

TİCARET BAKANLIĞI'NIN SERBİS UYGULAMASINDA
Endüstrideara

Sektöre getirdiği yeniliklerle satış öncesi ve sonrası hizmetlerde tüketicilerine akıllı çözümler sunan Kaleseramik, son dönemlerde artış gösteren servis dolandırıcılığın önüne geçmek için yetkili servis çözüm ortaklarını, Ticaret Bakanlığı’nın başlattığı SERBİS platformuna kaydettirdi. Bu sayede tüketiciler; Ürün Arıza ve Montaj Hizmetleri, Mimari Mimari Hizmet ve Anahtar Teslim Tadilat Hizmetleri, Hijyen Uygulama, Temizlik, Bakım ve diğer tüm hizmetleri sunan Kaleseramik’in tüm yetkili servis bilgilerine servis.gov.tr adresinden güvenilir bir şekilde erişebilecek.

SADECE YETKİLİ DEĞİL,ÇÖZÜM ÜRETEN SERVİS ANLAYIŞI

Seramikten vitrifiyeye, armatürden banyo mobilyası ve aksesuarına, akrilikten kabin ve tamamlayıcı ürünlere kadar tüm ürün gruplarını Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo, Edilcuoghi Edilgres, markalarıyla sunan Kaleseramik, her yıl düzenli olarak yetkili servislerini ürün, montaj, teknik yetkinlik ve iletişim becerilerini arttırmak için eğitimlere tabi tutuyor.
Sadece yetkili değil etkili bir servis hizmeti sunmayı hedefleyen Kaleseramik, ‘Premium Yetkili Servisler’i ile; ücretsiz keşif, bütünsel tadilat, iç mimar danışmanlığı, proje tasarımı-teklifi, seramik uygulaması, montaj, arıza, bakım, yüzey temizlik, hijyen uygulamaları ve bakım paketi gibi birçok uygulamasıyla müşterilerinin ihtiyaçları için pratik çözümler üretiyor. Anahtar teslim çözümleriyle tüm banyo ihtiyaçlarını tek noktada buluşturan Kaleseramik, ‘Premium Yetkili Servisleri’nin bütün hizmetleri, Kale güvencesi ile yapılıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2021, 15:10
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını