Tesisatların güvenliği için yüzde yüz kontrol

Kendi bünyesinde geliştirdiği delik tespit cihazı ile GF Hakan Plastik, henüz üretim aşamasında borularda oluşan delikleri tespit edip, ayırarak ürün kalite seviyesini yukarılara taşıyor.

Tesisatların güvenliği için yüzde yüz kontrol
Endüstrideara

GF Hakan Plastik, Müşteri ihtiyaçları ile inovasyon sürecini bağlantılı olarak sürdürüyor ve bu sayede de katma değeri yüksek ürün ve hizmetler geliştiriyor. Firma, malzeme kalitesini de aynı yaklaşımla yükseltmeyi ve korumayı hedefliyor. Üretim sürecinde müşteri öneri ve şikâyetlerini göz önünde bulundurarak uygun ürün ve çözümler üzerinde duruluyor. Bu anlamda özellikle tesisat sistemlerinde kullanılan temiz su ve atık su borularında yaşanan delik sorununun önüne geçilmesi adına üretim ekibi tarafından bir delik tespit cihazı geliştirildi. 

KALİTE STANDARTLARINI BİR ADIM DAHA İLERİ GÖTÜRÜYOR

Cihaz, ürün yüzeyinde oluşabilecek deliğin tespit edilmesini sağlıyor. İğne ucu kadar bir deliği bile tespit edebilen cihaz sayesinde delik ürünler piyasaya sürülmeden ayrıştırılıyor. 160mm çapa kadar üst yapı ürün grubunun cihaz ile temiz su ve atık su tesisat sistemlerinin (SilentaPremium, Silenta FR, PVC borular) kontrolü sağlanıyor. Bunun yanı sıra alt yapı ürün grubunda derin kuyu borularının kontrolü de yine bu cihazla yapılıyor. Yüzde yüz kontrolü yapılan ürünler malzeme kaynaklı sorunların önüne geçilmesi açısından önemli bir avantaj sağlamış oluyor. GF Hakan Plastik, her geçen gün plastik boruda kalite standartlarını bir adım daha ileri götürüyor.
 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 16:46
YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını