Tesisat sektörü öğrenci buluşmasında GF Hakan Plastik

Eğitim programlarına ayrı bir önem veren GF Hakan Plastik, bu kez Tesisat Sektörü Öğrenci Buluşması etkinliğinin sponsorlarından biri olarak sektöre katkı sağladı.

Tesisat sektörü öğrenci buluşmasında GF Hakan Plastik
EndüstrideAra - Haber Detay

GF Hakan Plastik, hem kendi bünyesinde hem de bayileri aracılığıyla sıhhi tesisat ustaları ile bir araya gelerek eğitimler gerçekleştiriyor; mesleki okulların ilgili bölümlerine ürün ve eğitim desteği sağlayarak geleceğin ustalarının eğitimine katkı sağlıyor. Kaliteli malzeme kadar uygulamalarını yapan tesisat ustalarının da önemine inanan GF Hakan Plastik, bu konuda çeşitli etkinliklere de destek oluyor. 27 Kasım tarihinde gerçekleşen Tesisat Sektörü Öğrenci Buluşması da bu etkinliklerden biri oldu. 

GELECEĞİN USTALARINI AĞIRLADI

ISOV Sakıp Sabancı Konferans Salonu’nda gerçekleşen Tesisat Sektörü Öğrenci Buluşması’nda GF Hakan Plastik geleceğin ustalarını ağırladı. TESİDER (Tesisat Teknolojileri Eğitim ve Araştırma Derneği) ve Odaklı Grup Medya iş birliğiyle düzenlenen Tesisat Sektörü Öğrenci Buluşması, tesisatçılığı meslek edinen tüm sektör ilgililerine katma değer sağlamayı amaçlayan bir etkinlik oldu. Yaklaşık 300 tesisat sektörü ve iklimlendirme alanı öğrencisinin katılım sağladığı etkinlikte firma yetkilileri ürünler hakkında bilgiler aktardılar; öğrencilerin sorularını yanıtladılar. 

GF Hakan Plastik, önümüzdeki dönemlerde de eğitim konusundaki çalışmaları desteklemeyi sürdürecek.

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2019, 18:06
YORUM EKLE

Aldağ

Vefa

Dergiler