banner1322
x

Terrawool’dan yüzer döşeme levhası

Terrawool’dan basma dayanımı ve yük taşınabilmesi, ses yalıtımı, titreşim ve yangın mukavemeti gerektiren alanlar için çözüm: Yüzer döşeme levhası ürünleri.

Terrawool’dan yüzer döşeme levhası
Endüstri 40 Zirvesi

Geniş ürün gamıyla müşterilerine hizmet veren Terrawool markasının yüksek performansı ile öne çıkan ürünlerinden biri de yüzer döşeme levhası.

Basma mukavemetinin yüksek olması gereken, yük taşınabilmesi, ses yalıtımı, titreşim ve yangın mukavemeti gerektiren alanlar için üretilmiş çıplak taş yünü levhası olan Terrawool yüzer döşeme levhası kullanıcısına avantaj sunuyor. 

Binaların zemine oturan döşemelerinde, katlar arası döşemelerde, titreşim kaynağı kaidesinin altında ısı, ses ve titreşim yalıtımı amacı ile kullanılan Terrawool yüzer döşeme levhası, üstün performansı ile öne çıkıyor. 
Üretim tesisleri Kayseri İncesu merkez ilçe sınırları içerisinde yer alan organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren Terrawool, 250 bin metrekare arazi üzerinde 50 bin metrekare kapalı alanı bulunan tesisi yüzde 100 yerli sermayeli Türkiye’nin en büyük taş yünü tesisi olarak öne çıkıyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2019, 14:16
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını