TERMİK SANTRALLERDE İŞLERİ HIZLANDIRIYOR

İskele temini ve kurulum hizmeti ile Anatek İskele, termik santrallerde işlerin hızlı ve güvenli yapılmasına katkı sağlıyor.

TERMİK SANTRALLERDE İŞLERİ HIZLANDIRIYOR
EndüstrideAra - Haber Detay

İskele kurulum ve söküm hizmeti veren Anatek İskele, profesyonel ekibi ile zorlu projelerin tercihi olmaya devam ediyor. Markanın çözüm sunduğu çalışma alanlarından biri de termik santralleri. İş yoğun bir iş alanı olan termik santrallerde personelelrin iş hızını artıracak sistemler önemli. Bunun yanı sıra termik santrallerde bir diğer önemli unsur güvenlik. Anatek İskele’nin standartları uygun çözümleri ile termik santrallerde çalışanlara güvenli bir ortamda iş yapabilmesine imkan tanıyor. 

TERMİK SANTRALLERDE VERİMLİLİĞİ ARTIRIYOR

Ülkemizde yeni nesil olmayıp daha önceki yıllarda yapılan ve sayısı 15’i bulan kömür yakıtlı termik santrallerinin mevcut olduğunu belirten Anatek İskele Genel Müdür T. Tolga Üstün, daha küçük boyutlu santrallerle birlikte bu sayının biraz daha fazla olduğunu söyledi. Bu santrallerin Avrupa Birliği uyum yasaları çerçevesinde çevre kriterlerine uyum sağlaması için rehabilitasyona girmesi gerektiğini belirten Üstün, eskiyen en az 25-30 senelik parçaların komple değişip yenilenmesi söz konusu olduğunu, bunun hem havaya verilen emisyonların azaltılması hem de tesisin daha verimli çalışması açısından çok önemli olduğunu kaydetti. Birçok önemli termik santrallerdeki rehabilitasyon çalşmalarına hizmet verdiklerini belirten Üstün, profesyonel ekipleri ve standartlara uygun iskele sistemleri ile bu önemli çalışma alanına hizmet vererek güvenliği artırdıklarını sözlerine ekledi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2020, 13:10
YORUM EKLE

Fullboard

Peri

Dergiler