banner1322
x

Tema İstanbul projesinin tercihi CMD Metal

Yangın kapıları üretimindeki başarısıyla öne çıkan CMD Metal, kalitesi ile Tema İstanbul projesinin tercihi oldu.

Tema İstanbul projesinin tercihi CMD Metal
Endüstrideara

İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde yer alan tesislerinde yangın kapısı üretimi yapan CMD Metal, kalitesi ile bugüne kadar birçok önemli projenin öncelikli tercihi oldu. Yangın çıkış kapıları, metal kapılar, yangına dayanıklı şaft kapakları ve inox paslanmaz kapı imalatı yapan marka, yaklaşık 1000 metrekare kapalı alanda üretim yapıyor. Ulusal ve uluslararası standartlara uygun, kaliteli, güvenilir kapılar üreten marka tasarım, imalat ve montaj gibi üretime dahi tüm süreçleri kendi bünyesinde gerçekleştiriyor. Kalitesi nedeniyle bugüne kadar birçok prestijli projede tercih edilen markanın çözüm sunduğu projeler arasında İstanbul’un en büyük konut projeleri arasında yer alan Tema İstanbul da yer alıyor. Marka bu önemli projeye yangın kapıları ile çözüm sundu. Yangın kapıları Amerika haricinde her ülkede geçerli uluslararası sertifikalara sahip olan CMD Metal, bu önemli projeye kalitesiyle değer kattı.

CMD Metal’in yangına karşı 60 dk- 180 dk kadar dayanımlı olan yangın kapıları bulunuyor. Yangın kapılarının yangın dayanım sınıfı: E180, El260 olan markanın yangın kapıları istenildiğinde RAL renginde boyanılarak opsiyonel olarak panik bar ve kol ilave edebiliyor. 

CMD Metal, fonksiyonel olmanın yanında estetik ve ergonomik özellikleriyle de öne çıkan yangın kapılarında standart üretimin yanı sıra müşteri talebine göre özel ölçülerde de imalat gerçekleştiriyor. 
 
 

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2020, 14:52
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını