TEKFEN AZERBAYCAN'DAKİ YENİ PROJESİ İÇİN İMZAYI ATTI

Tekfen İnşaat Genel Müdürü Mustafa Kopuz, Azerbaycan'daki varlıklarının 26'ncı yılında, inşasını gerçekleştirdikleri SOCAR Tower, Bakü Olimpiyat Stadı ve Azerbaycan Vergi Bakanlığı Binası'na ek olarak bir üst yapı projesini daha üstlendiklerini açıkladı. 

TEKFEN AZERBAYCAN'DAKİ YENİ PROJESİ İÇİN İMZAYI ATTI
Endüstri 40 Zirvesi

İnşaat sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Tekfen İnşaat, Azerbaycan’daki işlerine bir yenisini daha ekledi. Marka, Azerbaycan Merkez Bankası'nın yeni binasının projelendirme ve yapım işlerini anahtar teslim olarak üstlendiğini açıkladı. 

26 YILDIR AZERBAYCAN'I İNŞA EDİYOR

Ülkedeki 26'ncı yılında Azerbaycan Merkez Bankası'nın yeni binasının anahtar teslim yapım sözleşmesine imza atan marka, sözleşme kapsamında 36 ayda tamamlanması planlanan Merkez Bankası binasının, 67 bin 981 metrekarelik alanda 37 kat olarak, 168 metre yükseklikte inşa edileceğini açıkladı. 

Azerbaycan'daki varlıklarının 26'ncı yılında, inşasını gerçekleştirdikleri SOCAR Tower’ın, Bakü Olimpiyat Stadı ve Azerbaycan Vergi Bakanlığı Binası'na ek olarak bir üstyapı projesini daha üstlendiklerini belirten Tekfen İnşaat Genel Müdürü Mustafa Kopuz, bu projenin uluslararası EPC müteahhit kimliklerini ve hizmet çeşitliliklerini bir kez daha kanıtladığının altını çizerek Bakü'nün modern bölgesine kalıcı bir imza daha attıklarına vurgu yaptı. 
 

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2021, 14:34
YORUM EKLE

Afix

KRC ELEKTRO

Dergiler
Partnerler