banner1322
x

TALEPLERE CEVAP VEREBİLMEK İÇİN YATIRIM YAPACAK

Endüstri Radyo’da İnşaat ve Malzeme programına katılan Yağmur İskele Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Yağmur, ülkede boru kelepçesi üreten tek firma olduklarını belirterek taleplere cevap verebilmek için makine yatırım yapmaya devam edeceklerini söyledi. 

TALEPLERE CEVAP VEREBİLMEK İÇİN YATIRIM YAPACAK
Endüstri 40 Zirvesi

İskele sistemlerinin önde gelen markalarından biri olan Yağmur İskele Sistemleri’nin Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Yağmur, Endüstri Radyo’da İnşaat ve Malzeme programında konuğumuz oldu. 

HEDEFTE İHRACATI ARTIRMAK

Son yıllarda yurt içinin yanı sıra yurt dışı pazarında çalışmalarına ağırlık verdiklerini belirten Yağmur, “Yaklaşık iki yıldır yurt dışındaki pazar payımızı artırmaya yönelik çalışmalarımız var. Bu salgın döneminde müşteri ve proje ziyaretlerini yapamasak da internet ortamında girişimlerimizi sürdürüyoruz. Ülkemizde boru kelepçesi üreten tek firmayız. Bu ürünümüzün ve alüminyum mobil iskelelerimizin TSE’deki test süreçlerini tamamladık, setifikalarımızı aldık. Bunlardan hariç olarak artan taleplere zamanında karşılık verebilmek adına makine parkımıza da yatırım yapmaya devam ettiğimizi belirtmek isterim.” Dedi.

Yağmur İskele Sistemleri’nin Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Yağmur'un söyleyişini aşağıdaki linkten dinleyebilirsiniz.

https://radyo.stendustri.com.tr/yagmur-iskele-sistemleri-yonetim-kurulu-baskani-umit-yagmur-insaatlarin-yapi-taslarindan-olan-iskele-sistemleri/

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2020, 18:08
YORUM EKLE

Sensörmatik

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını