banner1322
x

Suya karşı yüksek dayanım sunuyor

Isı, ses gibi birçok yalıtım avantajını birlikte sunan Levron Aerogel, suya karşı dayanıklı olmasıyla su yalıtımında yüksek performans sunuyor.

Suya karşı yüksek dayanım sunuyor
Endüstri 40 Zirvesi

Ar-Ge çalışmalarıyla öne çıkan Levron, Aerogel ürünü ile inşaattan savunma sanayisine kadar geniş bir sektöre avantaj sunuyor. Yüksek performanslı yalıtım özelliğine sahip olan Aerogel’un üretiminde dünyanın iki isminden biri de Levron.  Boru izolasyonu, boya sektörü, inşaat malzemeleri, doğal aydınlatma ürünleri, tekstil, beyaz eşya ve askeri alanlarda kullanılabilen Levron Aerogel, kullanıcısına katma değer sağlıyor.

MAKSİMUM VERİMLİLİK

Yangına karşı A1 sınıfı tam mukavemet sağlayan Levron Aerogel’in en önemli kullanım alanlarından biri de binalar. Isı, su, yangın ve ses yalıtımı olarak kullanabilen ürün uzun ömürlü olması nedeniyle yapılara maksimum verimlilik sağlıyor. Suya karşı oldukça dayanıklı olan Levron Aerogel, bakteri ve küf oluşumunu önlüyor. Levron Aerogel, binaların nefes almasını sağlıyor. Bu özelliğiyle yapıların nefes alabilmesini sağlayarak kullanıcıların sağlıklı ve konforlu bir yapıda yaşamasına katkı sağlıyor.  

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 17:40
YORUM EKLE

Legend Art

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını