Sun Park Evleri'ne Nimeçatı çözümü

Bu yıl 20’nci yılını kutlayan Nimeçatı, prestijli projelerin tercihi olmaya devam ediyor. Marka, Beylikdüzü'nde hayata geçen Sun Park Evleri'ne ürün tedariği yaptığı SB İzolasyon’un uygulamasını üstlendi. Projenin temel yalıtımı için ODE Opal OP300 malzemesi kullanıldı.

Sun Park Evleri'ne Nimeçatı çözümü
Endütri 4.0

Çatı ve yalıtım konusunda uzman Nimeçatı, 20 yıllık tecrübesi ile projelere değer katmaya devam ediyor. Marka, İstanbul Beylildüzü’nde hayata geçen ve çalışmaları devam eden Sun Park Evleri'ne çözüm sundu.

20 YILLIK TECRÜBE İLE PROFESYONEL ÇÖZÜM

Nimeçatı, Sun Park Evleri'nin hem ürün tedariği hem de uygulamadaki en önemli çözüm ortakları arasında yer aldı. Nimeçatı, projede ürün tedariği yaptığı SB İzolasyon’un uygulamasını üstlenlendi. Temel yalıtımı için ise ODE Opal OP300 malzemesi kullanıldı.

NİMEÇATI HAKKINDA

Nimeçatı, çatı ve yalıtım malzemeleri satışı yapmak üzere 1998 yılında İstanbul’da kuruldu. Bugün, uluslararası ve ulusal onlarca markanın yüzlerce ürününü satan Nimeçatı’nın tecrübe ve bilgi birikimini, sunduğu hizmetin kalitesine de yansıtması, onu yalnızca malzeme satan bir firma olmanın çok ötesinde; hizmet alan kişi ve kuruluşlar için “uzman firma” olma noktasına taşımış durumda.
İstanbul Zeytinburnu, İstanbul İkitelli, Çorlu Borsa Meydanı ve Çorlu Tekirdağ Yolu olmak üzere dört şubesi bulunan Nimeçatı, Türkiye geneline yayılmış iş ortakları ile de satışlarını geniş bir coğrafyada gerçekleştiriyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 16:47
Robot Yatırımları
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

Enerji Zirvesi

Dergiler
Partnerler