STRAFOR ÜRETİMİNDE YÜKSEK VERİMLİLİK SUNUYOR

İzomak Makina, üretimini yaptığı makinelerin kalitesi ile strafor üretiminde verimliliği artırarak firmalara fayda sağlıyor.

STRAFOR ÜRETİMİNDE YÜKSEK VERİMLİLİK SUNUYOR
Robot Zirvesi

Faaliyete geçtiği 2009 yılından bu yana yeniliğe önem vererek kendisini sürekli geliştiren İzomak Makina, Ar-Ge çalışmalarıyla müşterilerine fayda sağlamaya devam ediyor. Müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda çalışmalarına yön veren marka İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde yer alan fabrikasında ürettiği EPS makinasıyla strafor üretimine yüksek verimlilik sunuyor. 
Aynı zamanda anahtar teslim fabrikalar kurarak ulusal ve uluslararası strafor üreticilerine hizmet verdiklerini belirten İzomak Makina Genel Müdürü Zeki Ürer, straforun kullanıldığı ısı yalıtımından dekorasyona, ilaçtan gıda sektörüne kadar farklı sektörlere hizmet verdiklerini aktarıyor. 

İHTİYACA UYGUN ÇÖZÜMLER SUNUYOR

Straforun üretimi için şişirme makineleri, blok makineleri, vakum makineleri, enjeksiyon makineleri, kesme makineleri, kırma üniteleri, toz alma üniteleri, karıştırma üniteleri, paketleme makineleri, silo sistemleri ve otomasyonları, boyama makineleri, EPS üretimi için yardımcı elemanlar ve alt yapı grupları imalat ettiklerinin altını çizen Ürer, “Ayrıca makine revizyonları, otomasyon hizmetleri, yedek parça ve projelendirme hizmetleri ve teknik danışmanlık hizmetleri de veriyoruz. Uzun yıllar bu sektörde hizmet vermemden dolayı strafor ve EPS üreticisinin ihtiyaçlarını, üretimde yaşadığı sorunları iyi biliyor, bu ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde çalışmalar yapıyoruz. Örneğin makineleri üretimde daha az enerji harcayacak şekilde geliştirdik. Makinelerimizde verimliliği arttırarak fayda sağladık.“ diyor. 

İzomak Makina olarak müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli kendilerini geliştirdiklerini ifade eden Ürer, verimliliği daha da artıracak çözümlere odaklandıklarını aynı zamanda yurt dışında da çalışmalarına ağırlık verdiklerini aktarıyor. 

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2021, 12:10
YORUM EKLE

Sensörmatik

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını