“Strafor üretiminde verimliliği arttırıyoruz”

İzomak Makina Genel Müdürü Zeki Ürer üretimini yaptıkları makineler ile strafor üretiminde verimliliği arttıracak çözümler sunduklarını açıklıyor.

“Strafor üretiminde verimliliği arttırıyoruz”
Endüstrideara

İzomak Makina’nın hikayesini öğrenebilir miyiz?

EPS sektöründe uzun yıllar çalışarak edindiğim bilgi ve tecrübenin neticesinde firmamızı 2009 yılında İstanbul’da kurdum. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda çalışmalarımızı geliştirdik. İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde yer alan fabrikamızda birçok EPS makinası üretiyoruz. Üretimimizin yanı sıra anahtar teslim üretim tesisleri kurarak ulusal ve uluslararası strafor üreticilerine hizmet veriyoruz. Straforun farklı sektörlerde birçok kullanım alanı var. Yapıda ısı yalıtımında strafor kullanılıyorken aynı zamanda dekorasyon amaçlı da tercih ediliyor. Reklamın yanı sıra balık kasası olarak gıda sektöründe ambalaj olarak ise beyaz eşya sektöründen de strafor tercih ediliyor. Tüm bu farklı sektörlere hizmet veriyoruz. 

Ürün grubunuz hakkında bilgi verir misiniz? 

Straforun üretimi için şişirme makineleri, blok makineleri, vakum makineleri, enjeksiyon makineleri, kesme makineleri, kırma üniteleri, toz alma üniteleri, karıştırma üniteleri, paketleme makineleri, silo sistemleri ve otomasyonları, boyama makineleri, EPS üretimi için yardımcı elemanlar ve alt grupları imalat ediyoruz.  Ayrıca makine revizyonları, otomasyon hizmetleri, yedek parça ve projelendirme hizmetleri ve teknik danışmanlık hizmetleri de veriyoruz. Uzun yıllar bu sektörde hizmet vermemden dolayı strafor ve EPS üreticisinin ihtiyaçlarını, üretimde yaşadığı sorunları iyi biliyor, bu ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde çalışmalar yapıyoruz. Örneğin makineleri üretimde daha az enerji harcayacak şekilde geliştirdik. Makinelerimizde verimliliği arttırarak fayda sağladık. 
 

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2020, 16:29
YORUM EKLE

Legend Art

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını