Stil Spor yeni adresinde müşterilerine hizmet veriyor

Zemin çözümleri ile müşterilerine hizmet veren Stil Spor,  İkitelli OSB Mh. Dersan San Sit. Trios 2023’deki yeni adresine taşındı. 

Stil Spor yeni adresinde müşterilerine hizmet veriyor
Endüstri 40 Zirvesi

Çalışmalarıyla bugün hem yurt içinde hem de yurt dışında bir marka olan Stil Spor'un gündeminde yenilikler var. Spor alanlarına ve çocuk oyun parklarına anahtar teslim çözümler sunan firma müşterilerine yeni adresinde hizmet vermeye başladı. Markanın yakın zamanda taşındığı yeni tesis ve ofisi, İstanbul Başakşehir’de yer alan İkitelli OSB Mahalllesinde Dersan San Sitesinde Trios 2023 B Blok No:94’de yer alıyor. 

2014 yılında İstanbul’da faaliyetlerine start veren marka peyzaj, rekreasyon, çocuk parkı, çevre güvenlik sistemleri, zemin kaplama sistemleri ile halı saha, basketbol sahası, tenis kortu ve anahtar teslimi spor tesisi yapımı alanlarında faaliyet göstermektedir. Spor alanları kapsamında yapılacak zemin çalışmalarında anahtar alt yapı çalışmaları da gerçekleştiren firma, ayrıca EPDM zemin kaplamaları üretimi yapan bir Malezya firmasının Türkiye distribütörü olarak çalışmalarını sürdürüyor. Sektörde uzun süre edindiği tecrübe ile müşterilerine en doğru çözümü sunmaya odaklanan firma, hem yurt içinde hem de yurt dışında önemli projelere çözüm sunuyor. 

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2020, 09:28
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını