banner1322
x

STADYUM YAPILARINA GÜVENLİ ÇÖZÜM 

Toplu Konut İdaresi tarafından ihaleleri yapılan Gaziantep, Diyarbakır, Hatay ve Batman’daki stadyumların tribünleri prefabrik üretim olarak Gürbağ Prefabrik tarafından tasarlandı ve yapıldı. 

STADYUM YAPILARINA GÜVENLİ ÇÖZÜM 
Enerji Zirvesi

YELİZ YİRMİBEŞ - Ankara merkezli Gürbağ Grup firmalarından olan Gürbağ Prefabrik, bugüne kadar birçok önemli projeye imzasını attı. Markanın bu önemli çalışmaları arasında stadyum projeleri de yer alıyor. Markanın stadyum projeleri arasında Gaziantep, Diyarbakır, Hatay ve Batman illerimize yapılan stadyumların tribünleri de yer alıyor. Konuyla ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Bağıban, çözüm ortağı olarak içinde bulundukları projelere örnek olarak bölgelerinde yapılan yeni stadyumları örnek gösteriyor. Toplu Konut İdaresi tarafından ihaleleri yapılan Gaziantep, Diyarbakır, Hatay ve Batman illerine yapılan stadyumların tribünleri prefabrik üretim tasarlandığını belirten Bağıban, Gürbağ Prefabrik olarak bu işlerin firmaları tarafından yapıldığını söylüyor. 

ŞANLIURFA'DAN TÜM BÖLGEYE ÇÖZÜM

Ankara merkezli Gürbağ Grup firmalarından olan Gürbağ Prefabrik’in 1997 yılında Şanlıurfa’daki tesisleri ile faaliyetine başladığını bugün 55.000 m2’lik bir arazi üzerinde 16.000 m2’lik kapalı alanda prefabrik yapı elemanları üretimi konusunda hizmet verdiğini belirten Bağıban, “Gürbağ Prefabrik 100.000 m3/yıl üretim kapasitesine sahip olup, bu vizyonla şu ana kadar yapılan iş hacmi 3.750.000 m2 kapalı alana ulaşmıştır. Bunlar arasında  kongre merkezleri, alışveriş merkezleri, stadyum ve kapalı spor salonu kompleksleri, depolar, antrepolar ve büyük ölçekli sanayi yapıları bulunmaktadır.” Diyor. Gürbağ Prefabrik olarak Şanlıurfa’daki tesislerinde deneyimli teknik kadroları, güçlü makine parkı ve ekipmanlarıyla Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Akdeniz bölgesindeki yatırımcılara hizmet verdiklerini ifade eden Bağıban, “Üretimde en uygun malzeme ve tekniklerin uygulanmasını prensip edinen ve kalite üretmeyi hedefleyen Gürbağ Prefabrik  Türkiye Prefabrik  birliği  üyesi  olup  TSE K 118,  İSO 9001:2015, TS EN 13225:2013, TS EN 206:2013   Belgelerine sahiptir. Gürbağ Prefabrik;  Öngermeli prefabrik karkas elemanları, izolasyonlu ve izolasyonsuz prefabrik cephe panelleri, öngermeli köprü kirişleri, altyapı ve peyzaj elemanları, emniyet bariyerleri,  güvenlik elemanları üretimi konusunda hizmet vermektedir.” Diyor. 

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2020, 18:09
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını