Sport Center projesine çözüm sundu

Epoksi, poliüretan kaplamaları, dekoratif kaplamaları ve su izolasyonu ile müşterilerine hizmet veren Oskay Ltd. Şti. Sport Center projesine çözüm sundu. 

Sport Center projesine çözüm sundu
Enerji Zirvesi

Kaliteli çözümleri ile ismini duyuran Oskay Ltd. Şti. geniş ürün gamı ile inşaat sektörüne hizmet veriyor. Profesyonel bakım kimyasalları ile sektöre adım atan firma bugün epoksi/poliüretan kaplamaları, dekoratif kaplamaları ve su izolasyonuyla müşterilerine çözüm sunuyor. Bugüne kadar birçok önemli projede tercih edilen firmanın çözüm sunduğu projelerden biri de Sport Center. Oskay Ltd. Şti. bu projeye hem ürün hem de uygulama kalitesi ile uzun ömürlü bir çözüm sundu. 

ÖZEL ÜRÜNLERİYLE PROJELERE KATMADEĞER KATIYOR

Ürünleriyle birçok kesime hizmet verdiklerini açıklayan Oskay Ltd. Şti. Genel Müdürü Aras Oskay, özel ürünleriyle asit dayanımlı kaplamalar, soğuk havada uygulanabilen kaplamalar ve yeni nesil doğal görünümlü dekoratif kaplamalarla müşterilerine farklı seçenekler sunduklarını açıklıyor. Havuz projelerinde izolasyon üstü dekoratif kaplama uygulamasının geçmişe nazaran günümüzde daha kolay ve hızlı olduğunu dile getiren Oskay, doğru bir su izolasyon ürününün üzerine geçiş katı uygulamasının ardından dekoratif kaplama ürünlerinin mala ile katlar halinde uygulandığını açıkladı. Son katta kullanım alanına uygun koruyucu şeffaf ürün ile kaplamanın sonlandırıldığını açıklayan Oskay, “Burada dikkat edilecek nokta havuz çevresinde ve merdivenlerinde kaydırmazlık standartının sağlanmasıdır.” Diyor. 

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2020, 17:14
YORUM EKLE

Aldağ

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını