Social Media Awards’tan Buderus’a ödül!

Marketing Türkiye ve Boomsonar tarafından yapılan ve markaların sosyal medya hesaplarının veri analitiğini göre düzenlenen Social Media Awards tarafından iklimlendirme sektöründe gümüş ödüle layık görüldü.

Social Media Awards’tan Buderus’a ödül!
Endüstrideara

Social Media Awards ödülü; markaların performansını, tarafsız ve verilere dayalı olarak hazır-lanan SocialBrands sosyal medya endeksi sonuçlarına göre veriliyor. Buderus Türkiye’nin sosyal medya hesaplarından gerçekleştirdiği aktiviteler; etkileşim, içerik çeşitliliği, video içe-rikleri, yarışmalar, müşteri yorumlarına dönüş gibi birçok kritere dayanarak 2018 yılından ik-limlendirme sektöründe gümüş ödülü aldı.

Buderus Türkiye uzman bakış açışıyla yıl boyunca aktif olarak kullandığı ve çeşitli içeriklerle beslediği Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube hesaplarından 20 milyon kullanıcıya eri-şim sağladı. Kasım 2018 itibari ile daha geniş kitlelere ve yeni müşterilere ulaşmak üzere sosyal medyada kanaat liderleri( İnfluencer) işbirliktelikleriyle Uzmanlar Yanıtlıyor konseptiyle sunan Buderus Türkiye; Alanında uzman isimlerle aktiviteler düzenledi. Tüm bu aktiviteleri ile müşterileri ile daha fazla etkileşim almayı hedeflerken, çift taraflı iletişimini de artırdı. Sosyal medyada yapılan her yoruma uzman bir ekiple hızlı cevaplar vererek müşteri ilişkilerine verdi-ği önemi de göstermiş oldu.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019, 20:13
YORUM EKLE

Sensörmatik

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını