banner1322
x

ŞİŞECAM, 4. İNOVATİF CEPHELER ZİRVESİ'NE KATILDI

Cam sektöründeki son trendlerin ele alındığı 4. İnovatif Cepheler Zirvesi’ne katılan Şişecam'ın Düzcam Ürün ve Marka Yönetimi Grup Müdürü Esra Aydınoğlu, zirvede “Gelecekteki Trendler, Zorluklar ve Cam Çözümleri” başlıklı sunumunu gerçekleştirdi.

ŞİŞECAM, 4. İNOVATİF CEPHELER ZİRVESİ'NE KATILDI
Endüstrideara

Düzcam faaliyet alanında dünyanın en büyük beş global üreticisi arasında yer alan Şişecam, Berlin merkezli Luxatia International'ın online olarak düzenlediği 4. İnovatif Cepheler Zirvesi’ne katıldı. Cam üreticilerinin, mimar ve cephe mühendislerinin katıldığı zirvede yenilikçi cephe çözümleri, sürdürülebilirlik, cam sektöründeki gelecek trendleri ve teknolojik gelişmeler gündeme geldi.

"GELECEKTEKİ TRENDLER, ZORLUKLAR VE CAM ÇÖZÜMLERİ"

Şişecam Düzcam Ürün ve Marka Yönetimi Grup Müdürü Esra Aydınoğlu, zirvede “Gelecekteki Trendler, Zorluklar ve Cam Çözümleri” başlıklı sunumunu gerçekleştirdi. Sunumda gelecek ile ilgili öngörüler, mimari trendler, akıllı camlar, yüksek performanslı kaplamalı cam çözümleri, Şişecam ve referans projeleri hakkında bilgiler verildi.

Etkinlikte ayrıca cephe danışmanlık ve mühendislik firmaları Koltay Facades, Priedemann Facade Experts Define Engineers, ML System, Lendlease, Cantifix yaptıkları sunumları ile projelerini ve cam ile ilgili çözümlerini paylaştılar.
 

YORUM EKLE

Sensörmatik

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını