banner1116
x

SİRENLİ DIŞ MEKAN KAMERASI NETATMO

Akıllı ev sistemleri alanında yeni ürünler geliştiren Netatmo, son olarak sektöre sunduğu yenilikçi sirenli dış mekan kamerası ile evinizi davetsiz misafirlerden koruyor.

SİRENLİ DIŞ MEKAN KAMERASI NETATMO
Proses Zirvesi

2018 yılında Legrand bünyesine katılan Netatmo, kullanışlı, güvenilir ve erişilebilir bağlı ürünler ile evinizdeki güvenliği en yüksek seviyeye çıkartacak çözümler sunuyor. Güvenliğiniz, konforlu bir hayat için en önemli öncelik. Netatmo bağlı ev sistemlerinin en inovatif çözümlerinden biri olan sirenli dış mekan kamerası, eviniz dışında insan hareketi tespit ettiğinde akıllı telefonunuza bir bildirim gönderirken beraberinde sağır edici 105 desibel alarm çalabiliyor. Bununla birlikte kameranın dahili aydınlatması, karanlıkta yolunuzu kolaylıkla bulmanızı sağlıyor.

İZLEMEK İSTENEN ALANLAR BELİRLENİYOR 

Netatmo sirenli dış mekan kamerası insanları, hayvanları, araçları ve zararsız hareketleri ayırt edebiliyor, Full HD görüntü kalitesi ile verileri SD karta kaydettiği için veri güvenliği sağlıyor.  Bununla birlikte "Alert Zone" özelliği ile uyarı tercihlerinizi ayarlayabiliyor ve tam olarak izlemek istediğiniz alanları tanımlayabiliyorsunuz.

EVİNİZLE İLETİŞİM HALİNDE OLUN

Kızıl ötesi gece görüşü sayesinde gece çekimleri de dahil olmak üzere tüm görüntülere akıllı telefonunuzdan günün 24 saati erişebiliyorsunuz. Kolay kurulan kameralar sayesinde evinizi ya da iş yerinizi nerede olursanız olun herhangi bir aylık ya da yıllık ücret ödemeden Netatmo Security uygulaması ile cep telefonunuzdan ya da tabletinizden 7/24 izleyebiliyorsunuz.
 
 

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2021, 10:06
YORUM EKLE

Fullboard

Peri

Dergiler