Sınır elemanları ile araç park sorununu ortadan kaldırıyor

Adex Yapı ürün gamında yer alan sınır elemanları ile araç park sorununa çözüm getiriyor. Marka belli aralıklarla kaldırımlara konabilen beton sınır elemanları ile araçların park yapmasını önlüyor. 

Sınır elemanları ile araç park sorununu ortadan kaldırıyor
Endüstrideara

Sektörünün güçlü isimleri arasında yer alan Adex Yapı, geniş ürün gamı ile farklı htiyaçlara cevap vermeye devam ediyor. Geokent marka ismi ile özel sektöre ve kamuya (belediyelere) yönelik beton elemanları üretimi yapan firma, bu üretiminde gerçekleştirdiği ürünlerden biri de sınır elemanları. 

Ürün çeşitliliğini her geçen gün geliştiren Adex Yapı, Geokent markalı beton sınır elemanları ile araç park sorununa çözüm getiriyor. Marka belli aralıklarla kaldırımlara konabilen beton sınır elemanları ile araçların park yapmasını önlüyor. Ülkemizde ne yazık ki kaldırım gibi park yapılması yasak olan alanlara araç park edilmesi sıklıkla yaşanan bir sorun. Bu sorunun önüne geçilmesini sağlayan Geokent markalı beton sınır elemanları, hem işlevselliği hem de tasarımıyla öne çıkıyor. Kullanımı kolay olan beton sınır elemanları iş yeri, ev, ofis gibi farklı alanlarda kullanılabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2020, 17:09
YORUM EKLE

Aldağ

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını