banner1322
x

Şimşek Alüminyum’dan kaliteyi artıracak cephe sistemleri

Şimşek Alüminyum üretimini yaptığı alüminyum cephe sistemleri ile yapılarda kaliteyi arttıracak güvenli çözümler sunuyor.

Şimşek Alüminyum’dan kaliteyi artıracak cephe sistemleri
Robot Zirvesi

Temelleri 1996 yılında atılan yurt içinde ve yurt dışında özel sektör ve kamu kurumlarına ait yol, altyapı, baraj, sulama sitemleri, üstyapı gibi projeleri başarıyla sürdüren Şimşek A.Ş. bu başarısını alüminyum sanayi sektörüne da taşıdı. 2011 yılında Şimşek Alüminyum firmasını kurarak kendine özgü tasarımları olan ısı yalıtımlı ve yalıtımsız kapı pencere sistemleri, cephe giydirme sistemleri, güneş kırıcılar ve tente sistemleri ile mimari uygulamalara çözüm getirdi. 

2014 yılında üretim gerçekleştirmeye başlayan firma, 2016 yılında yatırımlarına iki tesis daha ilave ederek üretim gücünü arttırdı. Alüminyum üretimini tesislerinde son teknoloji ile gerçekleştirerek üretim kalitesini arttıran marka, Scoal marka ismiyle adını duyurdu. A2 yanmaz alüminyum  kompozit panel üretimi de gerçekleştirerek ürün kalemini geliştiren firma Ar-Ge çalışmalarıyla bu başarısını her geçen gün daha da arttırıyor. 

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2020, 10:57
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını