Sima Cephe, Ihlamur Terrace projesine çözümleriyle değer kattı

Sima Cephe kompozit panel kaplama, camlı korkuluk, ısı yalıtımlı doğrama uygulamalarıyla, İnanlar ve Uranüs Proje Ortaklığı ile hayata geçen Ihlamur Terrace projesine değer kattı.

Sima Cephe, Ihlamur Terrace projesine çözümleriyle değer kattı
Endüstrideara
İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy’ün en önemli semtlerinden biri olan Bağdat Caddesi’nde, İnanlar - Uranüs Proje Ortaklığı ile hayata geçen Ihlamur Terrace projesi, dış cephe tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Projeye çözüm sunan Sima Cephe, hem kaliteli ürünleri hem de uygulamadaki titiz çalışmasıyla projeye değer kattı.

KOMPOZİT PANEL KAPLAMADA FARK YARATAN ÇÖZÜMLER

Tek blok olarak yükselen 30 daireden oluşan Ihlamur Terrace projesine, Sima Cephe 6 bin metrekarede farklı uygulama çalışmaları ile çözüm sundu. Marka, projenin kompozit panel kaplama, camlı korkuluk, ısı yalıtımlı doğrama uygulamalarını gerçekleştirdi.
İşinde uzman ekibi ve fabrikasında bulunan üst düzey makinaları ile 3 boyutlu tasarımlar ve milimetrik hesaplamalarla müşterilerine hizmet veren Sima Cephe, geniş ürün yelpazesi ile yapı projelerinin en önemli destekçileri arasında yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2018, 10:21
YORUM EKLE

Sensörmatik

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını