banner1322
x

SILVERLINE, ANKASTRE SEKTÖRÜNE YENİLİK KATMAYA DEVAM EDİYOR

Teknolojik, çevreci ve tasarım yönüyle öne çıkan ürünleriyle ankastre sektörünün uzman markası Silverline, 7-12 Haziran tarihleri arasında İtalya/Milona’da kapılarını açacak olan EuroCucina Fuarı’nda en yenilikçi ürünleriyle yerini alacak.

SILVERLINE, ANKASTRE SEKTÖRÜNE YENİLİK KATMAYA DEVAM EDİYOR
Makine Zirvesi

Davlumbaz teknolojisinde özgün tasarım çizgisiyle fark yaratan Silverline, aydınlatma ve havalandırma özelliğine sahip Manhattan ile kullanıcılara bir davlumbazdan çok daha fazlasını sunuyor. Mutfakların havalandırma ihtiyacını şık bir aydınlatma siluetiyle karşıladığı Manhattan, renkli led ışıklarıyla etkileyici bir atmosfer yaratıyor. Geniş ada mutfaklar için tasarlanan T-Line davlumbaz ise 180 cm genişliği sayesinde geniş ada mutfaklara uyum sağlamanın yanı sıra, 90 cm çekiş alanıyla mutfakların havasını her daim temiz ve ferah tutuyor. Dolap içine gizlenen ve mutfak dekorasyonunda bütünlüğü korumasıyla ön plana çıkan Inside Pro hem fonksiyonel hem de şık tarzıyla dikkat çekiyor. “Kusursuz mükemmellik” yaklaşımı ile geliştirilen teknolojiyi odağına alan Flow-in Pro Max, indüksiyon ocak ve davlumbazı bir araya getiren tasarımıyla mutfaklarda yer tasarrufu sağlıyor.  Tek bir yüzey üzerinde birleşen ocak ve davlumbaz, pişirme alanına fonksiyonel bir güç sağlarken, aynı zamanda mutfaklara estetik bir değer kazandırıyor.

SİLVERLİNE’UN DOĞA DOSTU İNOVATİF ÜRÜNÜ SİLVER PLANTATİON...

Çevreci üretimi, sürdürülebilir yaşamı ve bu yolda oluşturulacak politikaları merkezine alan Silverline, topraksız tarım ve sağlıklı üretim için geliştirdiği Silver Plantation ürünüyle kullanıcılara bir yenilik daha sunuyor. Dünyada kısıtlı olan kaynakların tasarruflu kullanılması, tüketicilerin kimyasal olmayan tarıma yönelmesi ve tarımda maliyetlerin en aza indirilmesinden yola çıkarak tasarlanan Silver Plantation, yaz ve kış mevsimi farketmeksizin her yerde üretim imkanı sunuyor. Üretimde yüzde 30’a kadar verim artışı sağlayan Silver Plantation, çeşitli bitkilere farklı led aydınlatma seçeneğini bulunan ve her bitki türü için ayarlanmış özel dikim programı ile bitkiler yüzde 50 daha hızlı büyüyor. Akıllı sensörler sayesinde ise bitkilerin hava sıcaklığını, nemini, ışık yoğunluğunu, su sıcaklığını ve su seviyesini tespit eden ürün, bitkisel üretimde yüzde 95 su tasarrufu sağlayarak doğa dostu ve çevreci üretim olanağı sağlıyor.

SİLVERLİNE İLE MUTFAKLARDA TEKNOLOJİ RÜZGARI ESİYOR

Tasarımdaki gücünü teknoloji ile buluşturan Silverline, High Intelligence teknolojisi ile hem kullanıcıları hem de mutfakları özgürleştiriyor. Davlumbaz ürünlerinin ocak ile senkronize bir şekilde çalışmasını sağlayan teknoloji ortamdaki hava değişimini fark ederek, otomatik olarak devreye giriyor ve havayı anında temizliyor. Aynı zamanda sesli komutları da algılayan High Intelligence teknolojisi sayesinde kullanıcılar ürünlerini telefon uygulaması ile diledikleri yerden kontrol edilebilir.  

YORUM EKLE

Sensörmatik

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını