banner1322
x

SIHHİ TESİSAT USTALARI E.C.A.’NIN TEKNİK EĞİTİMİNDE BULUŞTU

Elginkan Topluluğu’nun, armatür ve vitrifiye alanındaki öncü ve köklü üyesi E.C.A. SEREL, 300 sıhhi tesisat ustasına Ankara ve Kayseri’de teknik eğitim verdi.

SIHHİ TESİSAT USTALARI E.C.A.’NIN TEKNİK EĞİTİMİNDE BULUŞTU
Endüstrideara

Türkiye seramik sağlık gereçleri pazarının öncü markası E.C.A. SEREL; sektörüne sunduğu katkıyı verdiği eğitimlerle sürdürmeye devam ediyor. Yılın ilk yarısındaki son eğitimler, Ankara ve Kayseri’de 300 sıhhi tesisat ustasının katılımıyla gerçekleştirildi. E.C.A. Armatür, E.C.A. Teknik Ürünler, SEREL Seramik Sağlık Gereçleri ve SEREL Gömme Rezervuar ürün gruplarıyla alakalı ürün bilgileri, teknik bilgiler ve montaj süreçlerini içeren bilgilerin paylaşıldığı eğitim süresince katılımcılar bilgi ve tecrübelerini de paylaşma fırsatı buldu.

YILIN İLK YARISINDA 9 FARKLI ŞEHİRDE YAKLAŞIK 1500 KİŞİYE EĞİTİM

Geniş ürün gamı ve güçlü bayi yapısıyla Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet sunan E.C.A. SEREL, eğitimle birlikte ürünlerin yenilikçi sistemleri hakkında da ustaları bilgilendirdi. 2022 yılının ilk yarısında 9 farklı şehirde yaklaşık 1500 kişiye verilen eğitimler sayesinde, katılımcılar yeni dönemin teknolojilerini ve gelişmelerini görme fırsatı da yakaladı. 
E.C.A. SEREL; bayi ve ustalara yönelik gerçekleştirdiği teknik eğitimlere önümüzdeki aylarda, farklı illerde devam edecek.

YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını