Sessiz ve Huzurlu Mekanlar

Egepen Deceuninck, Dünya standartlarında üstün teknoloji ile PVC üretimi gerçekleştirerek, kusursuz ses yalıtımıyla şehrin gürültüsünü ortadan kaldırıyor, sessiz ve huzurlu mekanlar sağlıyor.

Sessiz ve Huzurlu Mekanlar
Endüstrideara

Şehrin gürültüsünün insanlar üzerinde yarattığı yorgunluk ve psikolojik etkiler, gürültüyle mücadelede önlemler almayı gerektiriyor. Doğru PVC pencere seçimi, mekanlardaki ses geçirgenliğini ortadan kaldırmak için de önemli bir kriter oluyor. PVC sektöründe ilklerin öncüsü olan Egepen Deceuninck, ses yalıtımında üstün performans sunan ürünleriyle şehrin gürültüsünü anında kesiyor, emniyetli ve dayanıklı yapısıyla da PVC’lerde uzun ömür sağlıyor. Ürün çeşitleriyle ve doğadan esinlenen 14 farklı renk seçeneği ile tüm mekanlara uyum ve estetik katıyor. Kullanıcılara da huzurlu ve sessiz mekanların tadını çıkarmak kalıyor.

SES YALITIMDA ULUSLARARASI DERECE ALDI

Ses yalıtımındaki üstünlüğünü Egepen Deceuninck, uluslararası arenada da kanıtladı. IFT Rosenheim, yalıtım sektöründe ürün kalitesini iyileştirmek amacıyla kurulmuştur, ürünler araştırılıp raporlanıyor ve uygun görüldüğü taktirde sertifika veriliyor. Egepen Deceuninck tarafından geliştirilen Legend Sistemleri de test edildi. Bu testin sonuçlarına göre, Legend Sistemleri ses yalıtımında Türkiye’nin en etkili ürünü seçildi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 16:03
YORUM EKLE

Polinet

Vefa

Dergiler