banner1322
x

Serge Ferrari Stamisol Safe One İsviçre Tasarım Ödülü'ne aday

Serge Ferrari’nin geliştirdiği Stamisol Safe One, Tekstil Tasarımı kategorisinde 2019/2020 İsviçre Tasarım Ödülü'ne aday gösterildi. Dünyanın ilk yanıcı olmayan ve nefes alabilen membranı olan Stamisol Safe One kullanıldığı alanlara güvenli bir ortam sunuyor.

Serge Ferrari Stamisol Safe One İsviçre Tasarım Ödülü'ne aday
Enerji Zirvesi

İnovatif ürünleriyle öne çıkan Serge Ferrari, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Yaşam kalitesini artırmaya yönelik uygulamalara çok farklı çözümler sunan ve bu mekanların konforunu arttıracak tasarımların gelişmesine fleksible ürün gruplarıyla katkı sağlayan Serge Ferrari, geliştirdiği Stamisol Safe One ile yaşam alanlarına değer katmaya devam ediyor. Ateşe karşı mukavemeti yüksek olan Stamisol Safe One, dünyanın ilk yanıcı olmayan ve nefes alabilen membranı olma unvanına sahip. İşlevselliğinin yanı sıra teknik özellikleriyle de öne çıkan Stamisol Safe One, dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden biri olan 2019/20 İsviçre Tasarım Ödülü'ne Tekstil Tasarımı kategorisinde aday gösterildi. Ürün, nefes alabilme ve yanıcı olmama özelliğiyle yaşam alanlarında güvenli ve sağlıklı bir ortam sunuyor.  

Serge Ferrari kurulduğu 1973 yılından bu yana yenilikçi esnek kompozit malzemelerin tasarımı, üretimi ve dağıtımı konularında faaliyet gösteriyor. Merkezi ve fabrikalarının büyük bir bölümü Fransa’nın Lyon şehrine yakın La Tour du Pin bölgesinde bulunuyor. Endüstriyel malzemelerinin temelini oluşturan polyester ipliklerini ürettiği İsviçre’deki tesisiyle birlikte, İtalya’nın Ferrara bölgesinde Texyloop markası altında yüzde 100 geri dönüşüm üzerine faaliyet gösteriyor. Serge Ferrari daha iyi bir gelecek ve sürdürülebilir çevre için ürettiği esnek kompozit malzemelerle, 80’i aşkın ülkede 700’den fazla çalışanı ile pazar lideri olarak faaliyetlerine devam ediyor. Son birkaç yıldır halka açık bir şekilde yaşamını sürdüren marka, Paris borsasında işlem görüyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2019, 19:44
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını