SEREL RİTA SERİSİ, BANYOLARA FERAH ÇİZGİLERLE SADELİK GETİRİYOR

Farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yenilikçi ürünlerle cevap veren E.C.A. SEREL, SEREL Rita Serisi ile kendine özgü çizgilerini yansıtırken tasarım ayrıcalığının en güncel örneklerini banyolarla buluşturuyor.

SEREL RİTA SERİSİ, BANYOLARA FERAH ÇİZGİLERLE SADELİK GETİRİYOR
Endüstri 40 Zirvesi

Tasarım ve teknolojiyi yaşamın vazgeçilmez unsuru haline getiren SEREL Rita Serisi, kullanıcı deneyimini iyileştiren özelliklerle banyoları yenilikçi bir atmosfere dönüştürüyor. Modern ve ferah bir görünümü düşleyen kullanıcısına banyo mobilyalarıyla uyumlu ürün yelpazesi sunan SEREL Rita Serisi’nin her bir parçası, minimal tasarımıyla göz kamaştırıyor. Banyolara bütünsel çözümler sunan SEREL Rita Serisi; tezgah üstü lavabo, asma klozet, askılık, kağıtlık ve sabunluktan oluşan ürün gamıyla elegant bir görünümü mümkün kılıyor.

PÜRÜZSÜZ YÜZEYİYLE KOLAY TEMİZLEME İMKANI

Köşeli hatların hakim olduğu tasarımıyla banyoların dikkat çeken üyesi olan tezgah üstü lavabo, yüzde 100 akrilik levhadan üretilen yapısı sayesinde üstün dayanıklılık sağlıyor. Ürünün pürüzsüz yüzeyi bakteri oluşumunu önlemenin yanı sıra kolay temizleme imkanı da sunarak banyolarda hijyeni üst düzeye çıkarıyor. Yenilikçi tarzı ve alan dekorasyonuna uyum sağlayan özelliklere sahip tezgah üstü lavabonun rafine tasarım dili, sıradanlığa meydan okuyor.

HER ÖZELLİĞİYLE KULLANICI DOSTU

Serinin özgün bir diğer parçası olan asma klozetler, daha az su ile temizlenebilme fonksiyonu sayesinde su tasarrufuna katkıda bulunuyor. Klozetlerde bulunan entegre klozet bataryasıyla ergonominin yanı sıra kişisel hijyene de hizmet ediyor. Serideki klozetler, opsiyonel olarak inovatif gümüş iyon yüzey teknolojisi olan Hygiene Plus uygulamasıyla da uyum sağlıyor. Böylelikle banyolarda hijyeni sürdürülebilir kılıyor. Klozetlerin temizlik konusundaki pratik yapısı, kullanıcısına üstün konfor sağlıyor. Son derece pratik, kolayca çıkarılıp takılabilen Serel Easy Release ve yavaş kapanma özelliğine sahip Serel Soft Close kapaklar, kullanıcı deneyimini iyileştiriyor.

BANYOLARI TAMAMLAYAN ŞIKLIK

SEREL Rita serisinin göz alıcı aksesuarları arasında yer alan askılık, etajerli tuvalet kağıtlığı ve sabunluklar banyolardaki bütünlüğü tamamlıyor. SEREL Rita Serisi’nin her tasarım ve beğeniye uygun geniş ürün yelpazesinde özel bir yere konumlanan aksesuarları, yüzde 100 pirinç ve paslanmaz malzeme yapısıyla sorunsuz kullanım garantisi veriyor. Şık görünümü ve kolay montajıyla zarif bir görünüm sergileyen ürünler, kromun verdiği elegant duruşla şıklığı modern banyolara taşıyor. 

 

 

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2022, 18:54
YORUM EKLE

Legend Art

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını