Seramiksan'dan küçük banyolara özel tavsiyeler

Seramiksan, küçük banyoları şık, modern ve fonksiyonel bir şekilde değerlendirmek isteyenlere küçük ebatlı ve ferah serilerini sunuyor.

Seramiksan'dan küçük banyolara özel tavsiyeler
Robot Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Seramiksan, küçük banyoları şık, modern ve fonksiyonel bir şekilde değerlendirmek isteyenlere küçük ebatlı ve ferah serilerini sunuyor.

Seramiksan konuyla ilgili açıklamasına göre, son senlerde evlerin azalan metrekareleriyle orantılı olarak banyolar da küçülüyor. Küçülen banyolarla beraber ihtiyaçlar ve banyo alışkanlıkları da değişiyor.

Seramiksan da değişen ihtiyaç ve beklentilere yönelik bir çok çözüm sunuyor. Şirketin Petite Serisi asma klozetleri sadece 48 santimetre oluşu ile banyolarda yer açıyor.

Banyonun duvarları için de 7,5x15cm - 10x20cm ebatlarıyla Metro Serisi küçük alanlar için ideal çözüm sağlıyor, mekanları daha büyük gösteriyor.

Bumpy Serisi'nin 10x40cm ve 10x30cm ebat seçenekleri ve zengin rölyef ve renk çeşitleri ile banyoları canlandırıyor. 10x40 ebatlı ortak motifi bulunan Artisan serisi ışıl ışıl yüzeyi ile banyolarınıza sanatsal dokunuşlar kazandırıyor. 60x60 Victorian Royal Beyaz Yer Karosu'nun Glossy Ink efekti banyoya eşsiz görünüm sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2020, 13:17
YORUM EKLE

Sensörmatik

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını