Seramiksan'dan beton dokulu yeni ürünler

Seramiksan, modern ve şehirli görünümün yansıması olan beton dokulu yeni serilerini satışa sundu.

Seramiksan'dan beton dokulu yeni ürünler
EndüstrideAra - Haber Detay

İSTANBUL (AA) - Seramiksan, modern ve şehirli görünümün yansıması olan beton dokulu yeni serilerini satışa sundu.

Seramiksan' tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre, iç mekanlarda endüstriyel stilin popülerleşmeye başlaması ile birlikte beton görünümlü duvar ve zeminler, sıra dışı dekorasyon tarzını benimseyenlerin gözdesi haline geldi.

İç mekan tasarımlarında kullanıldığında yalın bir görünüm yaratan beton serisi, sade yüzey dokusu ile mimarinin en doğal halini yaşam alanlarına yansıtıyor. Seramiksan'ın loft dekorasyon tarzını endüstriyel görünüm ile harmanlayan beton serisi, rafine ve modern mekanlar meydana getiriyor.

İşlenmemiş brüt beton dokusunun zarif motiflerle zenginleştiği seri, betonun zamansız güzelliğini yaşam alanlarına yansıtıyor. 60x120 ve 60x60 cm ölçülerinde porselen karo olarak üretilen beton serisi, sakin renk tonları ile etkileyici ve şık mekanlar vadediyor.

Modern ve şehirli görünümün yansıması beton dokulu integra serisi ise geometrik ve floral desenli motifleri ile mekanlara hareketlilik katıyor.

30x90 cm rektifiyeli duvar karosu ile 60x60 cm yer karosu bulunan integra serisi, rektifiyeli üretilmesiyle de daha az derz aralığı (2mm), daha pürüzsüz ve düzgün döşeme avantajı sağlıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 13:46
YORUM EKLE

Aldağ

Bestherm

Dergiler