Seramiksan'dan 2020'ye özel yeni seriler

Seramiksan, yaşam alanlarını değiştirerek, yeni bir seneye yeni başlangıçlar yapmak isteyenlere özel olarak tasarladığı porselen karo serileri ile mekanları 2020 yılında  değişime çağırıyor.

Seramiksan'dan 2020'ye özel yeni seriler
EndüstrideAra - Haber Detay

İSTANBUL (AA) - Seramiksan, yaşam alanlarını değiştirerek, yeni bir seneye yeni başlangıçlar yapmak isteyenlere özel olarak tasarladığı porselen karo serileri ile mekanları 2020 yılında  değişime çağırıyor.

Seramiksan tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre, şirketin Dolce Vita mermerinden esinlenen "Siena", Onix mermerinden ilham alan "Himalaya" serileri ile mermerin gücü tekrardan keşfediliyor.

60x120 santimetre ölçüsünde üretilen porselen karo serileri, kusursuz ve parlak yüzeyleri ile stil sahibi banyolar meydana getiriyor. Büyük ebat avantajı ssağlayan "Himalaya" ve "Siena" serileri, daha az derz kullanımı ile mekanlarda bütünlük hissi yaratıyor.

Betonun zamansız güzelliğini yaşam alanlarına yansıtan yepyeni "Lava" serisi, gri ve açık griden oluşan sakin renk tonları ile etkileyici ve şık mekanlar vadediyor. 60x120 santimetre ölçüsünde  porselen karo üretilen seri, minimalist dekorasyon tarzı ile rafine ve modern yaşam alanları sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2019, 12:21
YORUM EKLE

Radyo

Bestherm

Dergiler