banner1013
x

Şenyuva Alüminyum'dan Kosifler Oto ofis binasına çözüm

Şenyuva Alüminyum ve Facade Sistemleri, kaliteli ürün ve hizmetleri ile otomotiv sektörünün önde gelen ismi Kosifler Oto’nun İstanbul Kavacık’taki ofis binasına çözüm sundu.

Şenyuva Alüminyum'dan Kosifler Oto ofis binasına çözüm
EndüstrideAra1

Kurulduğu günden bu güne kadar mesleki tecrübe ve bilgi birikimi ile yurt içi ve yurt dışında önemli projelere çözüm sunan Şenyuva Alüminyum, prestjli projelerin tercihi olmaya devam ediyor. Şenyuva Alüminyum ve Facade Sistemleri, kaliteli ürün ve hizmetleri ile otomotiv sektörünün önde gelen ismi Kosifler Oto’nun İstanbul Kavacık’taki ofis binasına çözüm sundu. Schüco Cephe Sistemi’nin ürünlerinin kullanıldığı projeye ürün ve hizmet kalitesi ile değer katıldı. 

DIŞ CEPHEDE KALİTELİ ÇÖZÜM

Cephe tasarımıyla dikkat çeken yapıya Şenyuva Alüminyum ve Facade Sistemleri, kaliteli ve hızlı çözümleri ile avantaj sağladı. Giydirme cephe uygulamalarını bitirip teslim ederek, yerel ve uluslararası piyasalarda çağdaş cam mimarisinin en zarif örneklerini meydana getiren Şenyuva Alüminyum, ortaya koyduğu güçlü performans ile sektörün duayen firmaları arasında yer alıyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 18:47
YORUM EKLE

Fullboard

Bestherm

Dergiler