SELF DRILLING ANCHOR Üretimi İçin Çalışma İçinde

Bijonsan El Aletleri Dış Ticaret Müdürü Asaf Çakır, IBO BULON olarak tanımlanan “SELF DRILLING ANCHOR” üretimi için çalışma içinde olduklarını açıkladı. Çakır, ayrıca farklı ölçülerde IBO BULON üretimi için makine parklarının artmasına yönelik yatırım çalışmalarının devam ettiğini belirtti.  

SELF DRILLING ANCHOR Üretimi İçin Çalışma İçinde
Endüstrideara

Bijonsan El Aletleri, İskele ve kalıp aksesuarları üretimi gerçekleştiren ürün ve hizmet kalitesi ile öne çıkan sektörde önemli bir marka. Daha geniş bir ürün portföyü ile hedef kitlesine hizmet vermeye hazırlanan markanın çalışmalarını, Dış Ticaret Müdürü Asaf Çakır ile konuştuk. IBO BULON olarak tanımlanan “SELF DRILLING ANCHOR” üretimi için hummalı bir çalışma içinde olduklarını açıklayan Çakır “Tünellerde zayıf zeminlerin güçlendirilmesinde kullanılan IBO BULON için yurt dışı talep görüşmelerimiz devam etmektedir. Farklı ölçülerde makine parkımızın artmasına yönelik yatırım çalışmalarımız IBO BULON üretimi için devam etmektedir”dedi.

SEKTÖR İHTİYAÇLARINI DÜNYA STANDARTLARINDA KARŞILIYOR

Dış Ticaret Müdürü Asaf Çakır, Bijonsan El Aletleri’nin özellikle son yıllarda yaptığı makine parkı yatırımlarıyla, müşteri taleplerini tam zamanlı olarak karşıladığını ve dolayısıyla kapasite yetersizliğinin söz konusu olmadığının altını çizdi. Markanın sektör içindeki payını artırma çalışmalarını her geçen gün bir adım ileri götürdüğünü belirten Çakır, “İskele ve kalıp sektörünün gelişmeye açık bir sektör olduğu düşünüldüğünde, sektör ihtiyaçlarının giderilmesi adına yeniliklere her daim açık olmak esastır. Bu nedenle yurt içi ve yurt dışı sektör gereksinimleri ve konuyla ilgili literatür takip edilerek, yeniliklere adaptasyon sağlanmakta ve sektör ihtiyaçları dünya standartlarında karşılanmaktadır” dedi. Ayrıca şirket, yılların verdiği deneyim ile yapılan üretim programı uyarınca müşteri siparişlerini öngörülen sürelerde hazırlayarak, tam zamanında ve  kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdürüyor.Çakır, üretim aşaması ve sonrası yapılan kalite kontrol, müşteri memnuniyetini beraberinde getirdiğini, sürekli stoklu çalışmaları nedeniyle de satış sonrası hizmet sıkıntısı yaşanmadıklarını önemle vurguluyor. Sektörlerinde dünya standartlarında üretim yaptığını açıklayan Çakır, yeniliklere açık olan iskele ve kalıp sektörüne uyum sağlamanın haklı gururunu yaşamaktan memnunluk duyduklarını sözlerine ekliyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2019, 20:34
YORUM EKLE

Polinet

Peri

Dergiler