banner1322
x

SEKTÖRÜN KALBİ YİNE ASANSÖR İSTANBUL’DA ATACAK

Dünyanın en canlı ticaret fuarı olan Uluslararası Asansör İstanbul, tüm hızıyla 2023 buluşmasına hazırlanıyor. Tarsus Türkiye tarafından, AYSAD’ın (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) desteğiyle 18.’si düzenlenecek Asansör İstanbul, en az 400 firma ile yurt içi ve yurt dışından 30 bin ziyaretçiye ev sahipliği yapacak.

SEKTÖRÜN KALBİ YİNE ASANSÖR İSTANBUL’DA ATACAK
Endüstrideara

İlk kez 1992 yılında kapılarını açan Asansör İstanbul’un, sürdürdüğü istikrarlı büyüme ile bugün uluslararası asansör endüstrisinin dünya genelindeki en canlı ticaret buluşması haline geldiğini ifade eden Tarsus Türkiye Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, “Asansör İstanbul, düzenlendiği her yıl yarattığı sinerjiyle sektörünün küresel ticaretine milyonlarca dolar katkı sağlıyor. Geçtiğimiz Mart ayında 17.’sini organize ettiğimiz ve sektörünün dünya ölçeğinde 3 yıl aradan sonraki ilk yük yüze buluşması olan fuar, yurt dışı satın almacı ziyaretçi oranını 2019’a göre yüzde 16 arttırdı. Türkiye ile birlikte 111 ülkeden 22 bin 348 profesyonelin geldiği Asansör İstanbul, 2023 yılındaki fuarda da yeni başarı hikayeleri yazmaya hazır” dedi.

SEKTÖRÜN TÜM PAYDAŞLARINI AYNI ÇATI ALTINDA BULUŞTURACAK

Asansör ve yürüyen merdiven sektörünün tüm paydaşlarını çatısı altında buluşturacak olan Asansör İstanbul 2023’te başta asansör montaj, taahhüt ve bakım firmaları ile asansör aksam üreticileri olmak üzere müteahhitlik ve inşaat firmaları, asansör aksam tedarikçileri, proje, mimarlık, mühendislik ve danışmanlık firmaları, apartman yöneticileri, bina sahipleri, asansör kullanıcıları, belgelendirme kuruluşları, kamu kuruluşları ile akademisyenler, Türkiye’nin lider asansör firmaları ile sektörün dünya markalarıyla bir araya gelecek. 


Konut ve ticari bina asansörlerinden hastane asansörlerine, ev içi asansör ve kişisel taşıyıcılardan oto asansörlerine, yük ve servis asansörlerinden engelli asansörlerine kadar tüm yeni makine, ekipman ve teknolojilerin sergileneceği Asansör İstanbul 2023 hakkında detaylı bilgi için www.asansoristanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 
 

YORUM EKLE

Legend Art

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını