Sektör paydaşları ile bir araya geldi

İşimin Geleceği Buluşmasıyla, Buderus Star Club, sektör paydaşları ile bir araya geldi. Buluşmada dijital dönüşüm ve iş geliştirmeye yönelik bilgiler verilirken, Buderus markası, ürün gamı ve Buderus Star Club ile ilgili birçok konu ele alındı.

Sektör paydaşları ile bir araya geldi
Endüstrideara

26 Haziran Salı günü Doubletree by Hilton Topkapı‘da, Buderus Star Club Tanıtım Organizasyonu gerçekleştirildi. Buluşmada, dijital dönüşüm ve iş geliştirmeye yönelik bilgiler paylaşıldı, Buderus markası, ürün gamı ve Buderus Star Club ile ilgili de birçok konu ele alındı. Programda, gala yemeği ardından, ustaların günlük hayatımızdaki önemini vurgulayan, skeç ve videolara yer verildi. “Her Usta Bir Kahramandır” konusu ile gerçekleştirilen etkinlik, katılımcıların büyük beğenisini topladı. Bu sene “İşimin Geleceği Buluşmaları Konsepti” ile Buderus Star Club üyelerini dijitalleşen dünyaya hazırlanması hedeflendi. Toplantılarda, Müşteri ihtiyaçları ve Geçmişten günümüze değişen teknoloji konuları vurgulanıyor ve üyelerin iş geliştirmede kullanabilecekleri dijital araçlar konusunda da bilgiler veriliyor. Buluşmaya sektöre hizmet veren montaj firmaları katıldı, Ayrıca düzenlenen programda Buderus markası, ürünleri ve Buderus Star Club ile ilgili birçok konu ele alındı. Buluşmaya yoğun ilgi gösteren Buderus Star Club üyeleri, Buderus yetkilileriyle sektördeki gelişmeler hakkında bilgi alışverişinde bulunup, birebir görüşme fırsatı elde etti.

HER USTA BİR KAHRAMANDIR ETKİNLİĞİYLE KOMBİ USTALARIMIZLA BULUŞTUK

Ufuk Özkan’ın sunumuyla “Her Usta Bir Kahramandır” etkinliğinde katılımcılar keyifli vakit geçirdi. Isıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe Ustalarımızın, son kullanıcıya en kaliteli ve en doğru hizmet vermesi ile sadece montaj yapan kişiler değil,  marka temsilcileri olduğunun da altı çizildi. Facebook Buderus Star Club kapalı grubunda yapılan yarışmayla kahramanlık hikâyesini en etkili şekilde anlatan Star Club üyemiz ise sürpriz bir hediye kazandı.

AYRICALIKLI BİR DÜNYA: BUDERUS STAR CLUB

Sektördeki uzmanlara, satış ve montaj yaptıkça star puan kazandıran, Buderus Star Club, aynı zamanda üyelerine teşvik seyahatler, teknik eğitimler, ve iş geliştirmeye yönelik pek çok imkan sunan bir uygulama. Bu sistem Buderus yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirildi. Bu etkinlikler ile sektöre sunulan hizmet kalitesinin artırılması hedefleniyor. Buderus Star Club sistemiyle üyelere birçok ayrıcalık ve avantajın yanında, profesyonelliklerini destekleyen ve geliştiren bir konsept sunuluyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 14:26
YORUM EKLE

Legend Art

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını