banner1322
x

ŞEHİRLERİN SESİNE KULAK VERMEYE DEVAM EDİYOR

Wavin, yayınladığı yeni kısa filmiyle farkındalık kampanyasına devam ediyor ve şehirlerin sesine kulak veriyor.

ŞEHİRLERİN SESİNE KULAK VERMEYE DEVAM EDİYOR
Endüstrideara

Sağlıklı ve sürdürülebilir ortamlar inşa etme amacı kapsamında sel, kuraklık, yüzey suyu kirliği, yeraltı suyunun tükenmesi ve ısı stresi problemlerine çözüm üreten Wavin, globalde “I’m Your City (Ben Senin Şehrinim)” isimli filmin devamını “Her kararı iyi değerlendir” adlı kısa filmle getirdi.

İNOVATİF ÇALIŞMALAR YÜRÜTÜYOR

“Güvenli ve verimli su tedariki”, “daha iyi tesisat ve hijyen koşulları”, “iklim değişikliklerine karşı dirençli şehirler” ve “daha iyi bina performansı” hedefleriyle çalışmalarına devam eden şirket, gelecekte şehirleri yaşanabilir kılmak ve ürünlerin daha da geliştirilmesi için inovatif çalışmalarını sürdürüyor.

Son olarak konuya ilişkin dikkat çeken bir farkındalık kampanyası başlatan Wavin, kentlerin yaşadığı büyük zorlukları “Ben Senin Şehrinim (Şehirlerimizin Sesi)” videosunun ardından “Her kararı iyi değerlendir” adlı kısa filmiyle şehirlerin dilinden anlatıyor. 

KENTLERİN SESİ WAVİN

Wavin’in global olarak imza attığı farkındalık projesinde; iklim değişikliği ve etkilerinin, önümüzdeki yıllarda da kritik bir konu olmaya devam edeceği aktarılıyor. “Ben Senin Şehrinim” filminde kentlere ses verilerek, karşı karşıya oldukları zorlukları ve onları geleceğe hazırlamak için şehirde yaşayanlara nasıl ihtiyaç duydukları anlatılıyor.

Şirket bu kısa filmle; daha yaşanabilir geleceğin, dayanıklı  şehirlerin, buralarda yaşayan insanların duyarlılığıyla tasarlanacağının altını çiziyor.

“HER KARARI İYİ DEĞERLENDİR”

Konunun devamı olan “Her kararı iyi değerlendir” isimli filmde ise  kentsel dayanıklılık yaratma konusunda şehirlerin büyük zorluklarla karşı karşıya kalmasına değiniliyor. Film, izleyiciyi “Her kararı iyi değerlendir” sloganıyla çözüme teşvik ediyor ve alınacak her doğru kararın kentsel yaşam ve suyun korunması anlamında öenmli pozitif sonuçlarının olacağını vurguluyor.  

İklim değişikliği ve kentleşmenin şehir ve içinde yaşayan insanlar üzerinde yarattığı büyük etkiler çarpıcı hale getirilerek  “Şimdi harekete geçme zamanı!” deniliyor. Uygulanan çözümlerin gelecek nesiller için de işe yarar olması gerektiğinin altı çizilerek, alınacak her kararın bir sonucunun olacağı söyleniyor. Gelecek için her kararın iyi değerlendirilmesine dikkat çekiliyor. 

ŞEHİRDEKİLERLE BİR SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ANLAYIŞI

Kâr amacının ötesine geçerek küresel sürdürülebilirliği temel alan Wavin, daha iyiye odaklanmanın yanı sıra, sadece çalışanlar için bir değer duygusu yaratmakla kalmayıp, aynı zamanda kullanıcılar ve paydaşları da dahil edeceği bir diyalog başlatıyor.

Firma gibi düşünen müşteriler, ortaklar ve paydaşlarla olan iş birliği sayesinde sürdürülebilirlik çıtasını yukarılara taşımaya hazırlanıyor.

 

I’m Your City (Ben Senin Şehrinim-Şehirlerimizin Sesi) filmini aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:

Make Every Decision Count (Her kararı iyi değerlendir) filmini aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2022, 20:29
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını