ŞEFAF VE YENİLİKÇİ UYGULAMAYI DEVREYE ALDI

Izocam’ın çalışanlarına modern, dinamik ve yenilikçi bir deneyim sunmak üzere geliştirilen yeni İnsan Kaynakları platformu DEEP kullanıma açıldı.

ŞEFAF VE YENİLİKÇİ UYGULAMAYI DEVREYE ALDI
Enerji Zirvesi

Yalıtım sektörünün 55 yıllık deneyime sahip lider kuruluşu İzocam, güçlü çalışan kadrosunun etkinliğini daha da arttırmak amacıyla İnsan Kaynakları (İK) yatırımlarını aralıksız sürdürüyor. İzocam'ın bu alandaki son yatırımı olan DEEP (Digital Employee Experience Platform), kurum kültürü, değerleri ve İK politikalarını, çalışanlara daha modern, şeffaf, yenilikçi ve dinamik prensiplerle sunuyor.

ÇALIŞANLARA ÖZEL PERFOMANS YÖNETİMİ SUNDU

Her çalışanın bir yetenek olduğuna inandıklarını belirten İzocam İnsan Kaynakları Direktörü Gözdehan Çaycı; “Yeteneğin kuruma kazandırılması, tutundurulması, değerlendirilmesi ve sürdürülebilir gelişimlerinin sağlanması için çalışmalar yürütmek ana misyonumuz arasındadır” dedi. Her yıl uyguladıkları yetkinlik değerlendirme ve hedef bazlı performans değerlendirme sonuçlarını da dikkate alarak, çalışanların kariyer planlarını oluşturdukları ve gelişim ihtiyaçlarını belirlediklerini ifade eden Çaycı, DEEP sayesinde bu işlemlerin artık daha modern, gelişitirilebilen, kolay ve şeffaf hale geldiğini vurguladı. SAP SuccessFactors temelli bir online platform olan DEEP’in içerisinde, çalışanlara özel geliştirilen performans yönetimi, online iletişim alanları, eğitim ve gelişim programları, yetenek ve kariyer yönetimi gibi birçok İK uygulaması bulunuyor.

DEEP, ilk olarak 2020 Aralık ayında Hedef ve Performans modülü ile İç İletişim modüllerinin devreye alındı ve 2021 yılı içerisinde ise platformun Kariyer Gelişim ve Yedekleme, Eğitim ve Gelişim ve Özlük Merkezi modüllerinin devreye alınması planlanıyor. Tüm modüllerin aynı zamanda mobil erişim imkanı da bulunuyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2021, 08:23
YORUM EKLE

Legend Art

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını