Saray Alüminyum, yurtdışı fuar takvimini BAU 2019 ile açtı

Ürünlerini önemli yurtiçi ve yurtdışı fuarlarında sektör profesyonelleriyle buluşturmaya devam eden Saray Alüminyum, yıla Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen uluslararası yapı, inşaat malzemeleri ve mimari sistemler fuarı BAU 2019 ile başladı.

Saray Alüminyum, yurtdışı fuar takvimini BAU 2019 ile açtı
ST Endüstri  Radyo

İnşaat sektörüne 40 yıldır hizmet veren, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen alüminyum üreticileri arasında yer alan Saray Alüminyum, 14-19 Ocak tarihleri arasında Münih’te düzenlenen uluslararası yapı fuarı BAU 2019’da, ürünlerini sektör profesyonellerinin beğenisine sundu. 

COĞRAFYAYA VE İKLİME ÖZEL ÇÖZÜMLER 

İki yılda bir gerçekleşen ve dünyanın en büyük yapı fuarı olan BAU’ya bu sene, 45 ülkeden 2.250 şirket katıldı. Farklı segment markaları ile mimari alüminyum sistemler konusunda çok çeşitli çözümler sunan Saray Alüminyum; yüksek hava, su ve rüzgar dayanım performanslarına sahip sistemleri, ses ve ısı yalıtımı konusunda farklı iklim ve coğrafyalara yanıt veren ideal çözümleri, A2, B1 ve B2 yangın sınıflarında uluslararası sertifikalara sahip alüminyum kompozit panelleri, Avrupa pazarının istekleri doğrultusunda tasarlanan kış bahçesi ve pergola gibi tamamlayıcı ürünleri ile fuar süresince yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

TASARIMLARI İLE MİMARLARDAN TAM NOT ALDI

Üstün kaliteli ürünleri ve hızlı termin ilkesi ile inşaat sektörünün önemli çözüm ortakları arasında yer alan Saray Alüminyum, BAU 2019’da yer alan standında pazara sunduğu tüm sistemleri sergiledi. Fuarın öne çıkan ürünleri arasında, konut ve restoranlar için önemli çözümler sunan biyoklimatik sistemler, veranda ve gölgeleme elemanları ile, korten ve beton efektli alüminyum kompozit paneller özellikle mimarlardan büyük beğeni topladı. Yüksek performans değerlerine sahip Smart Slide sürme sistemi, 1500 Pa su geçirimsizlik değeri ile sektörde bir ilki gerçekleştirken; fuarda lanse edilen ICON84-HI sistemleri, içerisindeki odacıklı bariyer yapısı ve özel dolgular ile öne çıkan diğer ürünler arasında yer aldı.

“ÜRÜNLERİMİZ 50’Yİ AŞKIN ÜLKEDE KULLANILIYOR”

Geçtiğimiz yıl yurtdışı yetkili bayi ağını genişleterek ihracata yönelik önemli bir hamle gerçekleştiren Saray Alüminyum, 2019’da bu alana yönelik çalışmalarına hız kazandıracak. Saray ürünlerinin dünyada 50’yi aşkın ülkede tercih edildiğini belirten Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı Dikici, “Yurt dışında özellikle büyük mimari projeler tarafından tercih ediliyoruz. Çok katlı yapılar, gökdelenler, endüstriyel yapılar, kamu binaları, tüneller, havaalanları, hastaneler, AVM’ler, stadyumlar, tren ve metro istasyonları, oteller çözüm sunduğumuz yapılar arasında. Örnek vermek gerekirse Gürcistan’ın Batum kentinde Porta Batumi Tower, Bosna Hersek’in Ilidža kentinde Hotel Hills, İspanya’nın Valencia kentinde La Rambleta tiyatro binası Saray Alüminyum’un ürünleriyle inşa edildi.” şeklinde konuştu.


 

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 15:17
Robot Yatırımları
YORUM EKLE

Polinet

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler