SAMSUNG’A CES 2021 İNOVASYON ÖDÜLLERİ’NDE 44 ÖDÜL!

Tüketici Teknolojisi Derneği (CES) tarafından verilen CES 2021 İnovasyon Ödüllerinde Samsung; mobil cihazlar, yayın, erişilebilirlik ve sürdürülebilirlik gibi birçok kategoride tam 44 farklı ödüle layık görülerek başarısını bir kez daha pekiştirdi.

SAMSUNG’A CES 2021 İNOVASYON ÖDÜLLERİ’NDE 44 ÖDÜL!
Endüstrideara

Geliştirdiği teknolojiyle farklılık yaratan Samsung, geliştirdiği yeni ürün ve hizmetler ile CES® 2021 İnovasyon Ödülleri kapsamında tam 44 ayrı ödülün sahibi oldu. Bu ödüllerden dördü, Tüketici Teknolojisi Derneği’nin (CTA)™ En İyi İnovasyon Ödülleri kategorisinde yer alıyor. Derneğin vermiş olduğu bu prestijli ödüllerle, Samsung çarpıcı tasarımlarının yanı sıra mühendislik başarısını da bir kez daha tecsilliyor.

EV ALETLERİNDEN AKILLI EVE KADAR FARKLI ALANLARDA ÖDÜLLERE LAYIK GÖRÜLDÜ

Bu yıl Galaxy Note20 5G, Galaxy Note20 Ultra 5G ve Galaxy Buds + BTS Edition, Samsung’un CES tarafından verilen En İyi İnovasyon ödülünü kazanan ürünleri arasında yer aldı. Samsung’un ödül alan ürün kategorileri arasında Erişilebilirlik, Bilgisayar Aksesuarları, Bilgisayar Donanımı ve Bileşenleri, Dijital Görüntüleme ve Fotoğrafçılık, Gömülü Teknolojiler, Fitness ve Spor, Oyun, Kulaklıklar ve Kişisel Ses, Sağlık ve Zindelik, Ev Aletleri, Ev Ses Sistemi/Görsel Bileşenleri ve Aksesuarları, Mobil Cihazlar ve Aksesuarlar, Akıllı Ev, Yazılım ve Mobil Uygulamalar, Akış, Sürdürülebilirlik, Giyilebilir Cihazlar ve Görsel Ekranlar yer alıyor. CES İnovasyon Ödülleri’ni veren Tüketici Teknolojisi Derneği aynı zamanda CES Fuarı’nın da organizatörü. Bu fuar, dünyanın en geniş kapsamlı ve etkili teknoloji etkinliklerinden biri olarak kabul ediliyor. 11 - 14 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek olan CES 2021, derneğin tamamen dijital ortamda düzenleyeceği ilk etkinlik olacak. Bunun yanında, Samsung da etkinlik kapsamında 11 Ocak Pazartesi, TSİ 17.00’de online bir basın toplantısı düzenleyecek. Toplantı Samsung.com web sitesi üzerinden Basın Odası bölümünde canlı olarak yayınlanacak. 
 

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2020, 15:34
YORUM EKLE

Legend Art

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını