banner1339
x

SAMSUNG SAĞLIK ÇALIŞANLARININ YANINDA OLDU

Samsung, Covid-19 ile mücadele sürecinde gece gündüz çalışan sağlık çalışanlarını unutmadı.Marka gerçekleştirdiği kampanya ile özel beyaz eşya ürünlerinde indirime gitti.

SAMSUNG SAĞLIK ÇALIŞANLARININ YANINDA OLDU
Endüstri 40 Zirvesi

Teknolojiye özel çözümleriyle öne çıkan Samsung, Covid-19 ile mücadele sürecinde hastaların yanında olan sağlık çalışanlarını unutmadı. Marka 5 – 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olduğunu belirttiği ankastre fırından davlumbaza, ocaktan buzdolabına, çamaşır makinesinden kurutma makinesine, derin dondurucudan bulaşık makinesine kadar birçok beyaz eşyada ürünlerin KDV dâhil fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim fırsatını sundu.

SAĞLIK ÇALIŞANI OLDUKLARINI GÖSTERMELERİ YETERLİ

Yapılan açıklamada sağlık çalışanlarının indirimden faydalanabilmeleri için ilgili kurum çalışanı olduğunu gösteren belgeleri ya da kimliklerini www.samsung.com/tr/saglik-calisanlari-kampanyasi adresi üzerinden eklemeleri ve bu sayfadaki başvuru formunda yer alan gerekli bilgileri doldurmaları gerekiyor. Başvuruların alınması ardından SMS üzerinden tek kullanımlık kod bilgisinin iletildiği belirtildi. Sağlık çalışanı yapmış olduğu başvurunun ardından tek kullanımlık kod ile bayilerden ya da Samsung'un internet adresinden satın alımını gerçekleştirebiliyor. (AA)
 

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2020, 17:43
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını