banner1322
x

Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’ne katılacak

Bioart Biyolojik Tasarımlar, peyzaj sektörünün en önemli buluşma noktalarından biri olan Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’ne çözümlerini anlatmak üzere katılım gerçekleştirecek.

Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’ne katılacak
Enerji Zirvesi

Biyolojik gölet uygulamalarındaki başarısı ile isminden söz ettiren Bioart Biyolojik Tasarımlar, farklı platformlarda hedef kitlesiyle buluşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yılı ve bu yılı farklı üniversitelerde gerçekleştirdiği eğitim çalışmalarıyla yoğun geçiren firma, Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’ne katılacak. 

Peyzaj sektörünün en önemli buluşma noktalarından biri olan Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’nde, Bioart Biyolojik Tasarımlar stant kurarak ziyaretçilerine çalışmalarını anlatacak. Sakarya’da Kırkpınar Sahili Sapanca’da 19-22 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali, yurt içinden ve yurt dışından birçok ziyaretçiye ve katılımcıya ev sahipliği yapacak. Bioart Biyolojik Tasarımlar, festivalde C25 standında yer alacak. Biyolojik gölet uygulamaları hakkında ziyaretçilerine bilgi verecek olan firma, yurt içinde ve yurt dışından ziyaretçile
 

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019, 18:51
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını