banner1322
x

Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’ne katılacak

SMS Marmara Group’un lokomatif firması Marmara Fidancılık, peyzaj sektörünün en önemli buluşma noktalarından biri olan Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’ne çözümlerini anlatmak üzere katılım gerçekleştirecek.

Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’ne katılacak
Enerji Zirvesi

SMS Marmara Group’un lokomatif firması Marmara Fidancılık, farklı platformlarda hedef kitlesiyle buluşmaya devam ediyor. Peyzaj ve biyolojik gölet uygulamalarındaki başarısı ile isminden söz ettiren marka, Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’ne katılacak.

Peyzaj sektörünün en önemli buluşma noktalarından biri olan Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’nde, SMS Marmara Group’un lokomatif firması Marmara Fidancılık stant kurarak ziyaretçilerine çalışmalarını anlatacak. Sakarya’da Kırkpınar Sahili Sapanca’da 19-22 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali, yurt içinden ve yurt dışından birçok ziyaretçiye ve katılımcıya ev sahipliği yapacak.

Marmara Fidancılık, festivalde A 04-05 standında yer alacak. Peyzaj ve biyolojik gölet uygulamaları hakkında ziyaretçilerine bilgi verecek olan firma, yurt içinde ve yurt dışından ziyaretçilerini ağırlayacak.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2019, 19:21
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını