SAĞLIKLI BİNA İÇİN DOĞRU ÇATI UYGULAMASI ŞART

Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile birçok önemli projede tercih edilen Kristal Çatı, başarısı ile öne çıkan markalar arasında yer alıyor. Müşterilerine ihtiyaca uygun en doğru çözümleri sunmaya odaklanan firmanın çalışmalarını, Genel Müdür Murat Şahin ile konuştuk.

SAĞLIKLI BİNA İÇİN DOĞRU ÇATI UYGULAMASI ŞART
Endüstri 40 Zirvesi

Yaz aylarını gelmesi ile çatılarda yenileme çalışmaları artıyor. Çatıda kullanılacak malzemede ve yapılacak uygulamada hangi hususlara dikkat edilmesi gerekiyor?

Genelde çatı yenileme ve tamir işlemleri ile ilgili yapılan en büyük hata, çatıların sadece su yalıtımı anlamında lokal olarak tamir edilmeye çalışılmasıdır. Bu bağlamda yapılan lokal ve sadece su yalıtımına yönelik tamirler, sorunu kısmi olarak çözse de çatı kaplamasının amacı su ve ısı yalıtımının birlikte yapılmasıdır. Buna rağmen ısı yalıtımının önemsenmemesi, müşterilerin uzun vadede bütçesine zarar vermektedir. Ayrıca profesyonel firmalar ile çalışıldığında çatı yapımı sonrası verilen garanti hizmeti çok önemlidir. 

Çözüm sunduğunuz projelere örnek verir misiniz?

Hattat Holding’in Çerkezköy Fabrikasında CTP dere yalıtımı, Aykutoğlu İnşaat’ın Kemerburgaz’da 5 Bloktan oluşan site projesinde anahtar teslim yapım işi, Şekerbank’ın Tokat Turhal şubesi, Bozüyük şubesi, Isparta şubesinde çatı yapım işleri, Asal A.Ş.’nin Kilyos’taki üç villa projesinde anahtar teslim yapım işi, Dos Otelcilik A.Ş.’nin Şişli’deki projesinde anahtar teslim kenet çatı yapım işi, Duman Otel’in Şişli’deki projesinde anahtar teslim kenet çatı yapım işi, Özen Mimarlık’ın Sultanahmet’teki dört binadan oluşan projesinde tarihi eser çatı restorasyon işi, Bedran Turizm’in Sultanahmet’teki projesinde ise tarihi eser çatı restorasyon işi yaptığımız çalışmalar arasında yer alıyor. 

Önümüzdeki süreçte neyi hedefliyorsunuz?

Kristal Çatı olarak faaliyet gösterdiğimiz ilk günden bu yana müşterilerimize projelerinde ihtiyaca uygun çözümler sunmayı amaç edindik. Bunu gerçekleştirirken de hem ürün hem de uygulama kalitesinden taviz vermedik. Bu ilkemizi, dün olduğu gibi de bugün ve yarın da sürdürerek müşterilerimize fayda sağlayacak hizmetler vermeye devam edeceğiz. 

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2020, 16:11
YORUM EKLE

Legend Art

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını