banner1112
x

RÜZGARSIZ İKLİMLENDİRME KONFORU SUNUYOR

Mitsubishi Heavy, HERDEM Sağlıklı Yaşam Köyleri’ne rüzgarsız iklimlendirme konforu sunuyor. Form MHI Klima Sistemleri, proje portföyüne her geçen gün bir yenisini ekliyor.

RÜZGARSIZ İKLİMLENDİRME KONFORU SUNUYOR
Endüstri 40 Zirvesi

Etra Holding kuruluşu HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri Japon teknolojili Mitsubishi Heavy Klima sistemlerini tercih etti. HerDem İstanbul projesindeki yaşam alanlarının iklimlendirmesi, rüzgarsız iklimlendirme konforu sunan Airflex kanat teknolojisine sahip Mitsubishi Heavy kaset tipi klimalarla sağlanıyor.

95 ADET KASET TİPİ VE KANAL TİPİ İÇ ÜNİTE SATIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri, restorandan tiyatro salonlarına, sinemalardan hobi atölyelerine kadar şehir içerisinde tatil köyü hayatı sunuyor. HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri, idari bina, sosyal tesis ve tüm ticari alanlarının iklimlendirme ihtiyacı için proje geliştirildi. Form Şirketler Grubu güvencesi ve Japon teknoloji devi Mitsubishi Heavy ortaklığında kurulan Form MHI Klima Sistemleri ödüllü Airflex kanat dizaynına sahip kaset tipi klimalar kullanılacak.  Proje kapsamında toplam 95 adet kaset tipi ve kanal tipi iç ünite satışı gerçekleştirildi.
 

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2021, 09:06
YORUM EKLE

Fullboard

Vefa

Dergiler