Ruanda’ya ihracat

Ruanda’da termik santral yöneticileri için prefabrik panel sistem ile Vefa’nın ön üretimli yapı markası Vekon, sosyal tesis binaları inşa etti. İhracat yaptıkları ülke sayısını her geçen gün artırdıklarını belirten Vefa Holding İcra Kurulu Başkanı Turan Koçyiğit, 100’ün üzerindeki ülkeye ürün ve çözümlerini ulaştırdıklarını kaydetti.

Ruanda’ya ihracat
Enerji Zirvesi

Yurtdışında gücünü her geçen gün artıran Vekon, ihracat yelpazesine Ruanda’yı da ekledi. Vekon, Ruanda’da ilk projesini hayata geçirdi,  termik santrallerde çalışacak personelin yaşam alanlarını inşa etti. 5 bin 500 metrekarelik kapalı alanda gerçekleştirilen proje altı ay gibi kısa bir sürede tamamlandı. Proje kapsamındaki ofis binaları, mühendislik lojmanları, revir, yemekhaneler, çamaşırhane, , laboratuvar, lokal binası ve güvenlik kabinleri prefabrik panel sistem ile yapıldı.  

İHRACAT YELPAZESİ GENİŞLİYOR

Dünyadaki her kıtada bütün iklim koşullarına ve müşteri ihtiyaçlarına uygun projeler gerçekleştirdiklerini belirten, Koçyiğit, 100’den fazla ülkeye ürünlerini ve çözümlerini ihraç ettiklerini vurguladı, sürekli ihracat yelpazelerini genişlettiklerinin altını çizdi. Koçyiğit, “Modüler konteyner, prefabrik panel, yapısal çelik ve hafif çelik, ön üretimli yapı sektörünün bileşenleridir. Bu Bileşenleri uluslararası arenadaki projelerinde tek çatı altında gerçekleştirebilen Vefa, nadir kuruluşlardan biridir” dedi. 
 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 18:07
YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını