RADISON BLU GÜNSAN KALİTESİNİ TERCİH ETTİ

Günsan Elektrik, geniş kapsamlı büyük projelere kalite ve şıklık katmayı sürdürüyor. Son olarak Radison Blu'nun tercihi olan Günsan, Domino serisi ürünleri ile projenin yüksek standartlarını tamamladı.

RADISON BLU GÜNSAN KALİTESİNİ TERCİH ETTİ
Endüstri 40 Zirvesi

Sektörüne ilkleri kazandırarak pazarda fark yaratan Günsan Elektrik, fark yaratan projelerde yer almaya devam ediyor. Birçok projede çözüm ortaklığı yaparak prestijli yapılara ürünleri ile değer katan Günsan’ın ürünleri, büyük projelerde sıklıkla tercih ediliyor. Son olarak Radison Blu Otel'de Eqona, modüler serisi Domino Plexi Siyah ürünleri tercih edildi. 

17 BİN PARÇALIK ÜRÜN PORTFÖYÜ

1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17 bin parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor. 


 

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2022, 08:43
YORUM EKLE

Legend Art

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını