banner1339
x

PROJESİ AVRUPA'NIN EN İYİLERİ ARASINDA SEÇİLDİ

Treso İç Mimarlık tarafından iç mimari projesi ve uygulaması hayata geçirilen IMD Konutu “European Property Awards 2020-2021”” kapsamında “Best Residential Interior Apartment” kategorisinde ödüle layık görüldü.

PROJESİ AVRUPA'NIN EN İYİLERİ ARASINDA SEÇİLDİ
Enerji Zirvesi

27 yıldan bu yana gerçekleştirilen, mimari, iç mimari ve gayrimenkul alanlarında Avrupa’nın pek çok farklı ülkesinden projenin yarıştığı, European Property Awards 2020-2021 kapsamında ödüle layık görülen projeler geçtiğimiz Aralık ayında açıklandı. Bu yıl 45’in üzerinde farklı konut ve ticari kategori içeren yarışma Avrupa dışında Arabistan, Afrika, Kanada, Orta ve Güney Amerika, Karayipler, ABD, İngiltere ve Asya Pasifik bölgelerinde de gerçekleştirildi.

ULUSLARARASI GAYRİMENKUL ÖDÜLLERİ BÜNYESİNDE DÜNYANIN EN İYİ PROJELERİ

IMD Konutu’nun da yer aldığı, her bölgenin en iyi projeleri, sürecin sonunda Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri bünyesinde Dünyanın En İyi projeleri olarak duyurulacak. Melda Dikmen Gürel, 2009 yılında ODTÜ Mimarlık Fakültesi, Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nü dereceyle tamamlamıştır. 2011 yılında kendi firması Treso’yu kurmuştur. Firma kurulduğu günden bu yana birçok konut ve ofis projesine imza atarken; özellikle üst segment konut projelerinde uzmanlaşmıştır. Hizmet alanını sadece proje ve uygulama ile sınırlı tutmayarak, tasarlanan projeyi bütünsel bir marka yaratım süreci gibi ele alarak, yaşam dahilinde gerekli olan tüm ürünlerin seçim ve yerleşimleri ile birebir ilgilendikleri bir servis sağlamaktadır.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2021, 13:56
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını