PRESTİJLİ PROJELER GENÇ MÜHENDİSLİK İLE YÜKSELİYOR

İnşaat, enerji, tesisat mühendislik ve taahhüt hizmetleriyle müşterilerine çözüm sunan Genç Mühendislik, yurt içinde ve yurt dışında prestijli projelerin öncelikli tercihi olmayı sürdürüyor.

PRESTİJLİ PROJELER GENÇ MÜHENDİSLİK İLE YÜKSELİYOR
Enerji Zirvesi

Genç Mühendislik faaliyet geçtiği 1996 yılından bu yana başarı grafiğini her geçen yükselten bir marka olarak öne çıkıyor. Müşterilerine inşaat, enerji, tesisat mühendislik ve taahhüt hizmetlerini veren firma endüstriyel yapılardan alışveriş merkezlerine, otellerden hastanelere, ticari ve konut binalarına kadar farklı yapı türlerinin güvenle tercih ettiği bir isim. Bunda markanın tecrübesinin, kalite anlayışının ve profesyonel kadrosunun rolü büyük. Mekanik tesisatı ve sistemleri kapsamında klima sistemleri, ısıtma sistemleri, sıhhi tesisatlar, yangın tesisatları, endüstriyel tesisatlar, endüstriyel doğalgaz boru hatları ve domestik hatlar, arıtma tesisatları, otomasyon tesisatları; Elektrik tesisatı ve sistemleri kapsamında OG-Orta gerilim elektrik sistemleri, alçak gerilim sistemleri, zayıf gerilim sistemleri, yedek güç elektrik sistemleri, topraklama ve otomasyon hizmetleriyle projelere çözüm sunan Genç Mühendislik, yurt içindeki projelerin yanı sıra yurt dışında da tercih ediliyor. 

TECRÜBESİYLE YURT DIŞI PROJELERİNİN DE TERCİHİ

Yeniliğe önem veren Genç Mühendislik yurt içinde Pendik Medipol Hastanesi, Referans Kartal Projesi, Bizimtepe Aydos, CER İstanbul, Çamlıyaka Konut Projesi ve Elite Shore Kocataş gibi birçok prestijli projede tercih edildi. Yurt dışında ise Kuveyt, Sahra altı Afrika ülkeleri ve Rusya Federasyonu gibi birçok ülkenin önemli projelerine çözüm sunan marka 2020 yılında dördüncüsü düzenlenen Altın Marka Ödülleri’nde “Yılın En İyi Mühendislik” firması ödülüne layık görülerek bu başarısını bir kez daha taçlandırdı.
 

YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını