Prefabrik Yapı A.Ş. başarısını ödülle taçlandırdı

Prefabrik Yapı A.Ş. yapmış olduğu hizmetler, katkılar ve artış gösteren başarısı ile Sakarya'nın Yıldızları Ödül Töreni’nde “Türkiye’nin En Büyük İkinci 500 Sanayi Kuruluşu” ödülüne layık görüldü.

Prefabrik Yapı A.Ş. başarısını ödülle taçlandırdı
Radyo

Hafif çelik yapı sektörünün lider isimleri arasında yer alan Prefabrik Yapı A.Ş. başarısına bir yenisini daha ekledi. 1989 yılında İstanbul’da kurulan sektöründe birçok ilke imza atan marka, SATSO öncülüğünde; Sakarya Ticaret Borsası, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası, Akyazı Ticaret Borsası iştiraki ile "Sakarya'nın Yıldızları Ödül Töreni’nde “Türkiye’nin En Büyük İkinci 500 Sanayi Kuruluşu” kategorisinde ödüle layık görüldü. 

AR-GE İLE GELEN BAŞARI

Ar-Ge çalışşmalarına önem veren Hekim Holding’in, Türkiye’de ve dünyada yüksek kalite standartlarında prefabrike yapılar, konteynerler ve çelik konstrüksiyon yapılar üretiyor. Hazır yapıların üretiminde kullanılan ana hammaddelerin tamamını kendi bünyesinde üreten firmanın öncü markası Prefabrik Yapı A.Ş., tüm üretimlerinde dünyada önemli bir teknolojik gelişme olarak kabul görmüş özel tasarımlı kaynaksız yapı teknolojisi ve Türkiye’de ilk defa yine kendi bünyesinde ürettiği fibercement levhaları kullanıyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 16:55
YORUM EKLE

Polinet

Peri

Dergiler