banner1322
x

Polinet, Multilux-549 ile cephede profesyonel çözüm sunuyor

Polinet’in ürün gamında yer alan Multilux-549 yapıların cephesinde kusursuz bir çözüm sunuyor. Birbirlerine geçmeli olarak döşenebilen Multilux-549, bu özelliği ile yükseklik ve uzunluk ölçüleri çok fazla olan alanlarda aksesuarsız, aralıksız, sürekli olarak kaplanabilme imkanı sunuyor.

Polinet, Multilux-549 ile cephede profesyonel çözüm sunuyor
Endüstrideara

veriyor. Günümüz yapı mekanlarına,  mimarinin vazgeçilmez bir unsuru olan doğal ışığın ulaşması için çatı veya cephe kaplaması olan özel dizaynlara sahip polikarbonat paneller ve bunların güvenli ve kolay montajları için gerekli aksesuarları da içeren sistem çözümleri sunduklarını belirten Polinet Firma Ortağı Bahadır Atila, “Endüstriyel ve ticari yapıların hacimsel büyüklüğünün artması, geleneksel standart ürünlerin yetersiz kalmasına neden oldu. Bu ihtiyacı giderecek ürünler ve sistemlerin önü her zaman açık. Firmamızın ürün yapısı ve çeşitliliği, özellikle proje odaklı çalışmalarda bize büyük avantajlar sağlıyor. Ürünün projedeki ışıklık alanlarını problemsiz çözmesi için yapılan bedelsiz proje ve teknik danışmanlık hizmetlerinin de bize katkısı çok büyük.” diyor.

HEM ÇATI DA HEM DE CEPHEDE

Easy&Master& Grecalux ürünlerinin sahip oldukları gövde ve kulak yapıları ile sandviç panel çatı kaplaması ile birlikte kullanılabilecek özelliklere sahip olmasına dikkat çeken Atila, diğer üç çeşit ürünümüzde (Mega& New& Thermolux) ürünlerimiz ise hem çatı hem de cephe kaplama malzemesi olarak kullanıldığını aktarıyor. Multilux-549 adını verdikleri ürünün son derece profesyonel bir cephe kaplama malzemesi olduğunu vurgulayan Atila, “Sahip olduğu özel dizayn sayesinde, birbirlerine geçmeli olarak döşenebilmektedir. Bu sayede yükseklik ve uzunluk ölçüleri çok fazla olan alanlar, aksesuarsız, aralıksız, sürekli olarak kaplanabilmektedirler. Tüm bu ürünlerin diğer bir özelliği de çeşitli kalınlıklara sahip olmasıdır. Böylece rüzgar, kar yüklerine karşı yüksek mukavemet, ısı ve ses yalıtımı gibi ihtiyaçlar güvenle sağlanır.  Ayrıca zengin renk alternatifleri de mimari bir seçenek olarak sunulmaktadır. Doğal ışığa yönelik tüm bu ürünlerin yanı sıra, bu sistemlere kolayca entegre edilebilen doğal havalandırma ve duman tahliye pencere ve otomasyon sistemleri de sektöre sunulmaktadır. Yüksek teknoloji ile üretilen ürünlerimiz kalite anlamında CE sertifikalarına sahiptir.” Diyor. 

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2018, 07:53
YORUM EKLE

Sensörmatik

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını