Plywood ürünleriyle farklı sektörlere avantaj sağlıyor

Dünya markası firmalarla çalışan BABA YAPI A.Ş. plywood ürünleriyle mobilya, kalıp gibi farklı sektörlere avantaj sunuyor.

Plywood ürünleriyle farklı sektörlere avantaj sağlıyor
Proses Zirvesi

Sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan BABA YAPI A.Ş. hem ürün hem de hizmet kalitesiyle öne çıkan bir marka. Mobilya, kalıp gibi farklı sektörlere geniş ürün gamıyla hizmet veren BABA YAPI A.Ş. filmli ve filmsiz kontrplaklarda RİGA markasıyla çalışıyor.  Firmanın ana markası ise KONTRAFORM. Filmsiz huş kontrplaklarda KONTRAPLY, Wiremesh kontrplaklarda KONTRATEX markalarıyla çalışmalarını sürdüren Baba Yapı A.Ş. firma yetkilisi Mehmet Ekşi, filmli kontrplak yani Türkiye'de bilinen adıyla plyvvood alanında KONTRAFORM PINE logosuyla, hem dokuz kat hem de 11 kat çam filmli kontrplak ile pazarda yer aldıklarını açıklıyor. Ayrıca kavak, çam, kayın ve filmsiz kontrplakların da tedarikini yurt içinden karşıladıklarını dile getiren Ekşi, Türkiye’de KOBİ’lere yönelik ilk yayını gerçekleştiren ST Endüstri Radyo’da İnşaat ve Malzeme programına konuk oldu. Müşterilerine verdikleri hizmetleri ve sektördeki gelişmeleri konuştuğumuz Ekşi, yıl içerisinde kurdaki artışların ve inşaat sektöründe yaşanan durgunluğun sektörü olumsuz etkilediğine dikkat çekti. Programı aşağıdaki linkten dinleyebilirsiniz. 


http://radyo.stendustri.com.tr/baba-yapi-firma-yetkilisi-mehmet-eksi-plyvvood-urunleriyle-farkli-sektorlere-avantaj-sagliyor/

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2019, 13:47
YORUM EKLE

Endüstri 4.0

Markaküpü

Dergiler
Partnerler